خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
11. دى 1395 - 8:44
زن و شوهری پس از 64 سال زندگی مشترک به فاصله یک ساعت، دست در دست هم از دنیا رفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک زوج انگلیسی پس از سال‌ها زندگی مشترک به شکل غم‌انگیزی و به فاصله یک ساعت با یکدیگر از دنیا رفتند. مرد که 88 سال داشت، بر اثر بیماری کلیه و فشار خون بالا در بیمارستان بستری شد، اما همسر 83 ساله‌اش که زندگی توأم با عشقی را به همراه او سپری کرده بود، نتوانست دوری او را تحمل کند.

 

بنابراین روزها و شب‌ها را در بیمارستان و کنار تخت او می‌گذراند. حال مرد روزبه‌روز وخیم‌تر می‌شد و نگرانی همسرش بیشتر و بیشتر. آنها چند روزی را در بیمارستان کنار هم سپری کردند تا این‌که زن یک شب به خواب رفت و بیدار نشد.

 

پس از آن‌که پزشکان بیمارستان مرگ او را تائید کردند، مرد که از فوت همسرش بسیار ناراحت شده و تاب تحمل دوری او را نداشت، دست‌های او را در دستش گرفت و پس از ساعتی او نیز از دنیا رفت.

 

 

فرزندان این زوج می‌گویند زندگی پدر و مادرشان سراسر عشق و محبت بود و به همین دلیل آنها نتوانستند دوری و جدایی از هم را تحمل کنند. آنها درحالی از دنیا رفتند که دستان یکدیگر را در دست داشتند و لحظه رمانتیک و غم‌انگیزی را به ثبت رساندند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب