خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
9. دى 1395 - 14:16
حماسه 9 دی و تجمع بزرگ بصیرت با حضور حماسی مردم استان به ویژه بانوان در شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، مردم همیشه در صحنه شهر یاسوج همچون سال های گذشته  در قالب دسته جات مختلف مردمی، مسئولان و بسیجیان باردیگر ثابت کردند که همواره پیرو ولایت فقیه هستند

در این بین جامعه زنان همچون مردان حضور پر شور و پررنگی در حماسه 9 دی داشتند  که با عکس نوشته ها و پوستر ها باردیگر ارادت عشق به رهبر و نظام را نشان دادند.

حضور دانش آموزان و  اقشار مختلف از جامعه زنان در مصلی امام خمینی شهر یاسوج دیدنی بود دانش آموزانی که عشق به کشورشان و نظام جمهوری اسلامی ایران را با حضورشان نشان دادند.

مردم در روز 9 دی فتنه های ضد انقلاب را در نطفه خفه کردند و با حضور به موقع خود ثابت کردند که همواره پیرو ولایت فقیه، انقلاب و نظام هستند و اجازه هر گونه تعرض به آرمان ها و ارزش های انقلاب را نمی دهند  و در واقع این روز تجدید بیعتی دوباره بود با ولایت فقیه و شهیدان به ویژه افرادی که در جریان فتنه 88 شهید شدند.

امروز و در میان خیل عظیم مردم  نیز مسئولانی بودند که در حماسه 9 دی حضور نداشتند هر چند که جایشان خالی نبود و با حضور پر شور مردم پر شد اما نبودنشان پیام های زیادی را به دنبال داشت این افراد که همواره بر این موضوع تاکید دارند که 9 دی متعلق به هیچ جریان سیاسی نیست اما با غیبت خود در این مراسم ثابت کردند این حرف شعاری بیش نیست.

عدم حضور تنها مدیرکل زن استان در تجمع بزرگ بصیرت  در یاسوج قابل تامل است  تنها مدیرکل زنی که از زمان انتصاب تا کنون بدون حاشیه نیز نبوده است فریبا رحمان پو مدیرکلی که انتقادهای زیادی به عملکردش در این مدت مسئولیت وارد است.

حضور پر شور مردم جای خالی برخی مسئولان را پر کرده بود اما فتنه 88 و 9 دی  خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است و عدم حضور یک مدیرکل یا مسئول استانی می توان برداشت های مختلفی داشت که قطعا مردم خود در این خصوص قضاوت می کنند.

برخی از مدیران استان از یک هفته گذشته برای فرار از مصاحبه با موضوع 9 دی و فتنه 88 به تهران پناه برده بودند و به بهانه ماموریت در این تجمع حضور نداشتند این مسئولان حضور مردم را ببینند و بدانند ایران اسلامی  و ولایت فقیه همچنان مورد حمایت ملت است و 9 دی را هیچگاه فراموش نمی کنند همچنان تا اخر 9 دی را گرامی می دارند و شعار مرگ بر فتنه گر سر می دهند.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب