خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
4. دى 1395 - 13:50
در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها:
کسب دومین مقام توسط خبرنگار شبکه دنا در اهواز
خبرنگار شبکه دنا در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها که در شهر اهواز برگزار شد، مقام دوم را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو،دراین جشنواره ، لوح تقدیر هیات داوران به گزارش" پسرک آدامس فروش " به خبرنگار زهره بهرامی از کهگیلویه و بویر احمد تعلق گرفت .

در این گزارش ، زندگی پسرک آدامس فروشی به تصویر کشیده شده که پس از تلاش های فراوان ، نه تنها زندگی خود بلکه زندگی بسیاری دیگر از هم استانیهایش را با ایجاد شغل برای آنها ، تغییر داد و کارآفرین برتر ملی شد.
همچنین این خبرنگار در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها ، مقام نخست گزارش بخش محرم را کسب کرده بود .

 
خانم بهرامی هم اکنون سردبیر مجموعه های خبری و خبرنگار خبرگزاری صداوسیمای مرکز یاسوج است که حدود 150 گزارش فاخر در زمینه های سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی تولید کرده است

یکی دیگر از مقام های برتر این خبرنگار ، راهیابی 2 گزارش خبری و یک مجموعه تلویزیونی وی به هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهاست.

در جشنواره ای که خرداد ماه سال 1393 در تبریز برگزار شد گزارش ویژه انتخابات باعنوان "اقوام به میدان می آیند" و مجموعه خبری تلویزیونی به سردبیری خانم بهرامی ، مقام نخست را کسب کرد و گزارش خبری با عنوان نخستین معلم هم تقدیرنامه گرفت.
 
 
زهره  بهرامی همچنین براساس شاخص های ارزیابی تولیدات خبری در سال 1394 ، بعنوان یکی از خبرنگاران برتر زن استانها انتخاب شد.

گفتنی است نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها با حضور مدیران ارشد سازمان صداوسیما، برنامه سازان، خبرنگاران و هنرمندان سراسر کشور از 30 آذر به مدت 2 روز در اهواز برگزار شد که بیش از 440 اثر در بخش خبر ازسراسر کشور به دبیر خانه این جشنواره ارسال شده بود و 25 اثر بعنوان آثار برتر انتخاب شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب