طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
خبرنگار افتخاری
2. دى 1395 - 11:08
خبرنگار شبکه دنا در در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها که در اهواز برگزار شد با تولید گزارش خبری دلداده حسین(ع) به عنوان خبرنگار بر‌تر مراکز استان‌های کشور برگزیده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، ،این گزارش که به مدت 3 دقیقه  توسط زهره بهرامی خبرنگار صدا و سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد تولید شده است در مورد پیرمرد آهنگری لنده‌ای است که سال‌ها است با جمع‌آوری ضایعات آهن، ضمن ساخت لباس تعزیه، این مراسم را راه‌اندازی می‌کند. 

در این گزارش به طور هنرمندانه‌ای سعی شده است در مورد نحوه جمع‌آوری ضایعات آهن، ساخت و برگزاری مراسم تعزیه به تصویر کشیده شود.

گفتنی است نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها با حضور مدیران ارشد سازمان صداوسیما، برنامه سازان، خبرنگاران و هنرمندان سراسر کشور از 30 آذر به مدت 2 روز در اهواز برگزار شد.

 

خانم بهرامی هم اکنون سردبیر مجموعه های خبری و خبرنگار خبرگزاری صداوسیمای مرکز یاسوج است که حدود 150 گزارش فاخر در زمینه های سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی تولید کرده است .

یکی دیگر از مقام های برتر این خبرنگار ، راهیابی 2 گزارش خبری و یک مجموعه تلویزیونی وی به هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهاست .

در جشنواره ای که خرداد ماه سال 1393 در تبریز برگزار شد گزارش ویژه انتخابات باعنوان "اقوام به میدان می آیند" و مجموعه خبری تلویزیونی به سردبیری خانم بهرامی ، مقام نخست را کسب کرد و گزارش خبری با عنوان نخستین معلم هم تقدیرنامه گرفت .
خانم بهرامی همچنین براساس شاخص های ارزیابی تولیدات خبری در سال 1394 ، بعنوان یکی از خبرنگاران برتر زن استانها انتخاب شد .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب