نظرسنجی

به کدام بخش سایت زنان بیشتر علاقه مند هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
یتیم خانه ایران
"ناسور" اولین انیمیشن سینمایی با موضوع عاشورا است/ رفرنس اصلی این محصول کتاب "نفس المهموم" شیخ عباس قمی است
جست وجوگر اخبار

عناوین برگزيده

اگر فضای مجازی و به تاثیر از آن شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، وات ساپ و اینستا را از نوبرانه های تکنولوژی بدانیم به درستی خواهیم دید که حضور این نوع از تکنولوژی در خانواده ها توانسته اند ارتباطات عاطفی میان خانواده ها را کم رنگ کنند.به واقع هم صحبتی، مشاوره و ارتباطات عاطفی از زمانی که تکنولوژی پا به عرصه ی زندگی گذاشت هر روز رنگ باختند.
زنان کهگیلویه وبویراحمد و مسائلشان در فضای مجازی هم مظلوم واقع شده اند و هیچ صدایی از آنهاشنیده نمی شود.
سرمربی تیم زاگرس یاسوج گفت: ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج مثل تفنگ بدون فشنگ است که هیچ ارزشی ندارد و قابل استفاده نیست.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تغییر نام استادیوم 15 هزار نفری یاسوج واکنش نشان داد و گفت اسم این استادیوم قبلا در شورای نامگذاری مشخص شده است.
در اولین دوره لیگ دوچرخه سواری بانوان کهگیلویه وبویراحمد :
مسابقات دوچرخه سواری کوهستان بانوان استان در یاسوج با قهرمانی فاطمه پور کاظمی از یاسوج به پایان رسید.
روسا و اعضای کمیته های بازرسی در شهرستانهای هشت گانه استان منصوب شدند.
رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم روستاهای سادات محمودی در قالب کاروان سلامت ویزیت رایگان شدند.
برای تهیه گزارش و اینکه این دولت تا چه اندازه توانسته رضایت مردم را جلب کند و تا چه اندازه انتقاد پذیر بوده است به میان مردم رفتیم که حرف های قابل تاملی مطرح کردند.
همایش سفیران سلامت با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم استان، جمعی از مسؤولین، کارشناسان حوزه سلامت و دانش آموزان مدارس استان در سالن اجتماعات دانشکده پزشکی یاسوج برگزار شد.
مدرس دانشگاه ، فعال فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در کهگیلویه و بویراحمد گفت:صرف هزینه بیت المال برای چنین مجالسی خیانت به دین و ایمان مردم است چرا که بیت المال باید در خدمت دین، و اعتقادات و ارزش های مادی و معنوی آنها و رشد و تعالی فرهنگ اسلام ناب باشد.
بیمارستان امام سجاد یاسوج(ع) که بزرگترین مرکز درمانی دولتی استان است که در مرکر استان واقع شده اما این مرکز درمانی از طرف مردم مورد انتقادها و نارضایتی های بسیاری است.
شهید عبدالله نجفی اولین شهید فرمانده گردان کهگیلویه و بویراحمد و 34 سال است که مفقودالجسد است خانواده این شهید از جمله همسرش خاطرات و جملات زیبایی از شهید بیان کرده اند که قابل تامل است.
به مناسبت عید مبعث:
سرپرست انجمن علمى هوافضاى شهرستان بویراحمد از برگزاری جشنواره پرواز بالن آرزوها در پارک مهرورزی یاسوج خبر داد.
نمایشگاه و ایستگاه سنجش سلامت به مناسبت هفته سلامت در یاسوج راه اندازی شد که به هر مراجعه کننده کارت مربوط به سلامت وی داده می شود.
آخرین جلسات تمرین بازیگران فیلم سربازخانه خانم ها توسط کارگردان کهگیلویه و بویراحمدی در حال برگزاری است.