نظرسنجی

به کدام بخش سایت زنان بیشتر علاقه مند هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
یتیم خانه ایران
"ناسور" اولین انیمیشن سینمایی با موضوع عاشورا است/ رفرنس اصلی این محصول کتاب "نفس المهموم" شیخ عباس قمی است
جست وجوگر اخبار

عناوین برگزيده

پنجشنبه ای با شهدا:
در پنج شنبه هر هفته شهدایی که تولد و یا شهادتشان با همان روز مصادف شده است را معرفی می کند.
همسرداری موفق؛
در زندگي فاطمه(س) نيز صبر و بردباري ويژه‌اي وجود داشت. يکي از عناصر اصلي موفقيت در حيات خانوادگي، استفاده از کيمياي صبر است. در هر خانواده‌اي که عنصر صبر آسيب ببيند، بناي محبت و استحکام نيز آفت خواهد پذيرفت.
جمعیت زنان مسلمان نواندیش استان از همه ی بانوان توانمند ، متخصص، باتجربه و آگاه استان دعوت کرد برای انتخابات شورای شهر و روستا کاندیدا شوند.
در شرایط موجود باید با دقتی ویژه و نگاهی جستجوگر به شناخت زنان جامعه مشغول شد و هرکدام از آنها را در چارچوب زیست فکری فرهنگی خود دید تا از این زاویه بتوان به مسائل واقعی آنها دست پیدا کرد.
مردم کهگیلویه و بویراحمد در آستانه سال نو به پیشواز نوروز رفته اند وبازار این استان در شهرهای مختلف رنگ و بوی نوروزی به خود گرفته است..
من در یک خانواده ی مستضعف و فقیربزرگ شدم. اعضای خانواده من عبارت بود از دو خواهر و دو برادر خردسال و یک پدر زمین گیر و یک شیر زن به نام مادر.
این روزها اکثرمردم و خانواده دها کوله بار خود را بسته اند و کم کم راهی مناطق تفریحی می شوند تا خاطره های زیبای دیگری به همراه خانواده برای خود ثبت کنند.
حافظ قرآن روشندل گفت:هم نشینی باقرآن، آرامش ویک احساس بسیارخوبی به انسان می دهد و هنگام قرآن خواندن، فرد با خود می اندیشد در آن مکان هیچکس به جز خدا،قرآن وخودش حضورندارد.
یکی دو ماه پیش بود...انگار همین چند لحظه پیش بود:هواسرد سرده ،برف و بارون بیداد می کنه، هاجر کوچولوی من فقط سه سالشه، تب و لرز شدید داره.
پنجشنبه ای باشهدا:
مادر به من درسی آموختی که پای خود را جای پای یاران حسین بن علی (ع) گذارده ام ،چه کشته شوم وچه سالم برگردم برای تو افتخار بزرگی است.
وقتی پا به مناطق جنگی می گذاری چنان شیفته آن جا می شوی که دل کندن برایت سخت می شود.
مدیرعامل سازمان سیما، منظروفضای سبزشهری شهرداری یاسوج گفت : 20 هزار جعبه انواع گل بنفشه برای نخستین باردر نهالستان این سازمان تولید شده است .
عضو شورای اسلامی شهریاسوج از آغاز طرح مشارکت دانش آموزان درتوسعه فضای سبز مدارس این شهر خبر داد .
یک جوان 27ساله یاسوجی طی اقدامی جالب منزل مسکونی را تبدیل به یک گلخانه زیبا کرده است.