نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
دانا
صبح زاگرس

عناوین برگزيده

صبح امروز مراسم افتتاحیه زایشگاه بیمارستان امام سجاد یاسوج با حضور استاندار، نماینده بویراحمد و دنا، معاون هماهنگ کننده سپاه فتح و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.
امیر محمد علامه که در چند ماه اخیر سر و صدای زیادی در استان ایجاد کرده است دوشنبه شب مهمان برنامه 90 می شود همچنین برای تحویل سال نیز همراه با چند نفر از ملی پوشان مهمان ویژه شبکه تهران خواهد بود.
امامزاده ای که بیشترین موقوفه استان را دارد؛
امامزاده فرج الله یاسوج که در شمال غربی آبشار یاسوج واقع شده گویا در شهر خودش غریبه است.
افتخاری دیگر برای شیر زنان کهگیلویه و بویراحمد:
مربی پیشتازان کهگیلویه و بویراحمد رئیس مجمع مربیان خانم و عضو هیات امنای سازمان دانش آموزی کشور شد.
در گفتگو با سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) مطرح شد:
سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) گفت: معاینات غربالگری رتینوپاتی نوزادان برای اولین بار در استان در بیمارستان امام سجاد (ع) انجام می شود.
قاضی ویژه بررسی جرایم فضای استان:
قاضی حسنی گفت: ارزش یک زن در گذشته در ایل و طوایف ما آنقدر بالا بود که اگر قتلی انجام می‌شد و زنی به خانواده مقتول مراجعه می کرد و چادر یا روسی خود را پهن می کرد یک خون بخشیده می شد.
معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:
پیرسبزی گفت:اگر قرار است جلوی این موارد را بگیریم باید کارشناسی شده جلوگیری شود چرا که اعتقاد من بر این است که اگر کارشناسی نشده بخواهیم جلوی این موارد را بگیریم مثل آب که اگر راهش را ببندید راه خودش را پیدا می کند و از مسیری دیگر بیرون می آید به گونه ای دیگر وارد جامعه می شود.
قاضی ویژه بررسی جرایم فضای استان:
قاضی حسنی گفت: ارزش یک زن در گذشته در ایل و طوایف ما آنقدر بالا بود که اگر قتلی انجام می‌شد و زنی به خانواده مقتول مراجعه می کرد و چادر یا روسی خود را پهن می کرد یک خون بخشیده می شد.
تلالو برف آفتاب و کوه هایی سربه فلک کشیده که رخت سفید بر تن کرده اند در منطقه "کهوا" شهرستان بویراحمد جلوه هایی زیبا را آفریده است.
مهمترین مطالبه شهروندان از مسئولان:
خاکی بودن و وضعیت نامناسب زیرگذر پل شهید عوض زاده باعث ایجاد نارضایتی های در سطح شهر شده است.
گفتگو با مادر شهید شجاعت عوض زاده؛
حاجه "مریم عوض زاده" بانوی کهگیلویه و بویراحمدی است که 12 دختر و پسر تربیت کرده است که هر کدام دارای سطح علمی بالایی هستند.
مه و برف موجود در گردنه مله شوره شهرستان بویراحمد و سفیدی کوه ها، زیبایی های خالق هستی را به نمایش می گذارند.
صبح امروز مراسم گرامی داشت روز مادر در ساختمان دولت با حضور بانوان دستگاه ها و ادارات استان و مدیرکل امور بانوان استان با یک ساعت تاخیر در یاسوج برگزار شد.
آنچه در جلسه تعیین وضعیت کشتارگاه های استان گذشت:
جلسه بررسی وضعیت کشتارگاه های استان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مورد بررسی قرار گرفت که مباحث بسیار مهمی برای اولین بار در آن مطرح شده است.
پایتخت طبیعت ایران بهترین صحنه ها و سوژه های خبری را برای عکاسان استانی و کشوری دارد.