نظرسنجی

به کدام بخش سایت زنان بیشتر علاقه مند هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

مدیرموسسه ترنم وحی امید جمالفرد گفت: اکنون پس از چند سال فعالیت توانسته ایم بیش از 30 مداح شاخص و برتر را در سطح استان معرفی کنیم که هم اکنون در مجالس فعالیت می کنند.
پاسخ آیت‌الله مکارم شیرازی به شیخ‌الازهر؛
آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به حمله تند شیخ‌الأزهر به مکتب اهل بیت(ع) در موضوع ازدواج موقت، نامه سرگشاده‌ای صادر کرد.
بازار روز یاسوج حوالی میدان هفتم تیر و بالاتر از هتل ارم دقایقی پیش به دلایل نامعلومی آتش گرفت و برخی از مغازه های این بازار در آتش سوخت.
گفت و گو با دکترای مطالعات زنان:
خانواده رکن اساسی یک جامعه است دین اسلام قیمومیت و تدبیر شئون خانواده را به مرد سپرده است بنابراین در امر خروج دختران از کشور نیز اجازه ولی لازم است اما برخی این روزها به دنبال حذف این شرط هستند شرطی که حذف آن با دین اسلام مغایرت دارد.
در استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به آمار منتشر شده تمایل دختران به مجرد بودن بیش از متاهل بودن است و به همین خاطر این مورد باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری زیادی در جامعه شده است.
تصاویر زیبای گل در کهگیلویه و بویراحمد را ببینید.
سکینه مادر پنج کودک یتیم است که در وضعیت بسیار بدی زندگی می کرد خانه اش یک چهاردیواری بود که بعد از انتشار گزارشی از وضعیت زندگی این مادر و پنج فرزندش این خانواده صاحب خانه شدند.
نگاهی ویژه به وضعیت بدحجابی در جامعه :
اینکه وضعیت حجاب در جامعه به این صورت درآمده است و روز به روز کم رنگ تر می ‌شود، به این دلیل است که مسئله حجاب به درستی از همان ابتدا توسط آموزگار دینی به دانش آموزان تعلیم داده نشده است و آموزگار به دانش آموز نگفته است که اگر حجاب را حفظ کنی، حجاب تو را حفظ می‌ کند.
امام جمعه موقت یاسوج گفت: در تالارها چه می گذرد که دختران با زینت های مختلف حاضر می شوند و جوانان فقط برای نگاه می روند ما به معاد ایمان داریم در سوره بقره قران گفته حلال خدا حلال و حرام خدا حرام است اما گاهی با بی باوری به احکام خدا جسارت می کنیم.
اظهار نظر بانوان لنده ای از عفاف و حجاب :
پوشش هموراه باعث مصون ماندن انسان از هرگونه آسیبی است واقعیت جامعه امروزی ما در حوزه حجاب و عفاف و بی توجهی به فرهنگ دینی و آموزه های قرآنی باعث شده که نوعی بی بند وباری در این حوزه صورت گرفته است.
میزگرد عفاف و حجاب در یاسوج برگزار شد:
میزگرد عفاف و حجاب با موضوع جایگاه آن در جامعه و بررسی عوامل تاثیرگذار بر انتخاب حجاب توسط جوانان همچنین دلایل وضع موجود در یاسوج برگزار شد.
کارگاه آموزشی عفاف و حجاب به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب در یاسوج برگزار شد.
عفاف و حجاب گوهری گران بهاست که در احادیث و روایات ، مردان و زنان به رعایت آن سفارش شده اند.
تصاویر زیبای متحرک عفاف و حجاب