نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
صبح زاگرس
دانا

عناوین برگزيده

دهبانی پور:هیچ ظرفیت قانونی برای برخورد با آنهایی که بدون مجور اقدام به انتشار چنین کلیپ هایی می کنند در اختیار نداریم و دستگاه های قضایی، امنیتی و پلیس فتا می توانند وارد این کار شوند و ارشاد کنند چرا که برخورد فیزیکی نیز جواب نمی دهد بلکه ممکن است این موضوع را تشدید کند.
بارش های چند روز گذشته باعث شد که هم اکنون کاکان بیشترین برف را در سه سال اخیر داشته باشد، گفتنی است این براش ها همچنان ادامه دارد.
فصل زمستان با وجود سردی که دارد اما صحنه هایی زیبا از طبیعت را به نمایش می گذارد.
در گفت و گو با مدیرکل راه و شهرسازی استان مطرح شد:
نژاد صفوی:خدماتی که انجام شده است را نباید نادید گرفت چرا که خدمات قابل قیاس نیست و بخش هایی که نیاز به خدمات رسانی دارند در دستور کار است و به همه شهروندان قول می دهم با برنامه ریزی هایی که انجام می شود این نگرانی ها حل شود.
با وجود اینکه بارش برف مشکلاتی زیادی را در سطح شهر یاسوج ایجاد کرد اما فضای مجازی نیز از این بارش ها بی نصیب نماند و از روز گذشته شاهد پست های مختلفی در فضای مجازی بودیم.
پارک جنگلی یاسوج صبح امروز برای دومین بار در زمستان امسال سفید پوش شد.
بانوان یاسوجی هم پای با غیور مردان باری دیگر در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای جاودان آفریدندوبا مشت های گره خورده خود بر دهان استکبار کوبیدند.
ورق زدن برگی از تاریخ استان در گفتگو با یک شاهد عینی:
کاووسی عنوان کرد: حاکمان آن زمان اینگونه عمل می کردند که زمینی که مال من بود اگر دیگری می آمد و پول بیشتری به آن حاکم می داد زمین را از من می گرفت و به آن فرد می داد هرکس پول بیشتری به حاکم می داد زمین را از آن خود می کرد حاکمان خودشان را مالک همه چیز مردم می دانستند.
شب گذشته گلبانگ "الله اکبر" در آسمان شهر یاسوج طنین انداز شد.
در گفتگو با سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مطرح شد:
عیسی حسنی: با رخ دادن کوچکترین یا مهمترین اتفاق مانند قتل باید این پرونده ها با همه کمبود امکانات از قبیل صعب العبور بودن مناطق، به دیگر استان ها ارسال میشد بنابراین یکی از مهمترین برکات انقلاب اسلامی تشکیل دستگاه قضایی در استان است.
ایام فاطمیه شروع شده است اما هنوز هم فضای شهری رنگ و بوی این ایام را نمی دهد،رنگ و بوی دهه فجر را نیز نمی دهد که در این میان شهرداری یاسوج عملکرد ضعیفی در فضاسازی شهری از خود نشان داد.
پروانه کاویانی تنها بانوی شهیده دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی است که در مدرسه به شهادت رسید.
سه سال پس از عروج شهید اورنگ؛
همرزمانش همیشه می گفتند که شهید اورنگ در همه چیز یک فرد نمونه بود، در خانه برای ما یک پدر فداکار در ورزش یک ورزشکار با پشتکار بالا، در جبهه یک تاکتیک کار واقعی، این از خصوصیاتی است که بدوت اغماض باید در مورد شهید بیان کرد.
7 پروژه شهرستان بویراحمد به نمایندگی از 82 پروژه این شهرستان امروز افتتاح و کلنگ زنی شدند.
کافی عاطفی بانوی کهگیلویه و بویراحمدی است که بعد از فوت همسرش بیکار ننشست و امروز برای بیش از 50 بانوی بی سرپرست و دختر مجرد اشتغالزایی کرده است.