نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
دانا
صبح زاگرس

عناوین برگزيده

اولین دورهمی فعالین فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد با حضور پرشور جوانان فعال در این عرصه و تعدادی از مسئولین استانی در یاسوج برگزار شد.
خبرنگاران و اصحاب رسانه استان با حضور شهردار یاسوج از پروژه های عمرانی تکمیل شده و در حال اجرای شهرداری بازدید کردند.
عکاس معروف کهگیلویه و بویراحمدی طبیعت این استان را در قاب چند عکس به نمایش گذاشته است.
فصل پاییز و شروع شدن سال تحصیلی جدید نزدیک است تلاش کنیم که در این روزها علاوه بر کودکان خودمان از کودکان همسایه مان نیز غافل نشویم.
بعد از گذشت بیش از دو سال اکنون مردم کهگیلویه و بویراحمد منتظر دستاورد سفر دو جانبه مسئولان استان به "امسک"روسیه هستند.
نشست خبری فرماندار بویراحمد با اصحاب رسانه شب گذشته در یاسوج برگزار شد.
در آیین تکریم ازکارآفرین برتر حوزه گیاهان داروئی مطرح شد؛
آیین تکریم از کارآفرین برتر کهگیلویه وبویراحمد در حوزه گیاهان داروئی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی دریاسوج برگزارشد.
به منابست روز خبرنگار به سراغ بانوان خبرنگار کهگیلویه و بویراحمدی رفته ایم و مشکلاتشان را به رشته تحریر درآوردیم تا شاید مسئولین مربوطه به فکر راه چاره ای باشند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان:
نوروزی:پخش اعتبارات استانی بر حساب اینکه فرماندار چه چیزی می گوید یا نمی گوید توزیع نمی شود بلکه بر اساس شاخص های مختلف توزیع می شوند نمی توانیم یک درصد را کم و زیاد کنیم در نفت نیز قانون دارد ماده ۲۶ قانون برنامه ششم توضیح می دهد.
مراسم تجلیل از کارآفرین برتر استان در حوزه گیاهان دارویی در یاسوج برگزار شد.
17 مرداد روز خبرنگار است و درد و دل های نانوشته خبرنگاران در این روز نوشته می شود اما باز هم سر به مهر می ماند تا سال بعد که دوباره باز شود.
در گفتگوی خواندنی به مناسبات روز خبرنگار؛
به مناسبت روز خبرنگار با پدر و پسر خبرنگار کهگیلویه و بویراحمدی هم صحبت شده ایم تا بیشتر با دو خبرنگار موفق استان آشنا شویم.
مشکلات شهر مادوان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و فرمانده سپاه فتح استان بررسی شد.
این روزها در فضای رسانه ای استان، بحث انتخاب گزینشی خبرنگاران برای حضور در جلسات بسیار داغ بوده که تعدادی از اصحاب رسانه نیز درباره #قلم_گزینشی اظهارات جالبی را مطرح کردند.
شهادت شهید صارمی بهانه ای شد تا 17 مرداد به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شود در همین خصوص دو سوال از برخی از مدیران کل پرسیده ایم که پاسخ های جالبی داشتند.