نظرسنجی

ایا از عملکرد مدیرکل امور بانوان کهگیلویه و بویراحمد راضی هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

عضو پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر حوزه علمیه قم گفت: وقتی جامعه را ربا گرفته وقتی بانک ها وام ربوی می دهند وقتی جریمه تاخیر گرفته می شود به عنوان قسط و وام نمی توانیم توقع داشته باشیم که جامعه عفیف شود.
همایش امران به معروف و ناهیان از منکر در حالی برگزارشد که شرکت کنندگان شعارهای قوه قضائیه اقدام انقلابی و امنیت اخلاقی را سر می دادند.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با حضور در واحدها و معاونت های مختلف استانداری در جریان روند کار کارکنان قرار گفت.
سیده فاطمه محمدی حسینی، خواهر بزرگتر دو شهید گرامی سیدصاحب و سیدمهدی، از رشادت‌های دو برادرش که خود را در برابر وطنشان مسئول می‌دیدند و با دستکاری شناسنامه‌های خود علیرغم مخالفت خانواده، به جبهه اعزام شدند، گفت.
آمنه حیدریان یکی از سه بانوی شهیده کهگیلویه و بویراحمد است که نشان داد زنان ایران به ویژه زنان لر شیرزنانی هستند که پا به پای مردانشان حرکت می کنند
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از چهاردهمین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
حفط آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اقدام به برپایی نمایشگاه عکس در حوزه هنری یاسوج کرده است.
فساد اداری در کهگیلویه و بویراحمد بیداد می کند
این جمله برو فردا بیا را نیز زیاد شندیده ایم یا برو هفته بعد بیا مردم نیز ناچار پرونده به دست هفته بعد یا روز بعد مراجعه می کنند البته اگر شانس بیاوری و فرد مورد نظر در اداره حضور داشته باشد که در غیر این صورت یا باید ساعت ها تحمل کنی و یا باز هم بروی و فردا مراجعه کنی.
بعد از گذشت ۳ سال از حادثه اسیدپاشی در دهدشت:
آخرین روز شهریور سال 93 دختر جوانی در دهدشت قربانی یک اسیدپاشی وحشیانه شد و از ناحیه دو چشم، صورت، فک، دست و کمر به شدت آسیب دید.
با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد
زنگ مهر و مقاومت با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاونین، فرماندار بویراحمد و جمعی از مسئولان در مدرسه شاهد یاسوج به صدا درآمد.
همزمان با فرا رسیدن اول مهر
همزمان با فرا رسیدن اول مهر و به صدا درآمدن زنگ مهر و مقاومت استاندار کهگیلویه وبویراحمد در کلاس درسی برای مدیران به سخنرانی پرداخت.
همزمان با نخستین روز ماه محرم
لباس های تن کودکان، نماد لباس حضرت علی اصغر (ع) است. سربند یا زهرا (س)، یا حسین (ع)، فدایی علی اصغر (ع) و .. بر سر بچه های شیرخوار خودنمایی می کند.
بازخوانی همایش شیرخوراگان حسینی در حسینیه ثارالله یاسوج در سال گذشته را می بینید.
همایش شیرخوارگان حسینی فردا درحسینه عاشقان ثارالله یاسوج برگزار می شود.
همزمان با به پایان رسیدن فصل تابستان برداشت دانه های لوبیا در سطج مزارع استان کهگیلویه و بویراحمد شروع شد.