نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
صبح زاگرس
دانا

عناوین برگزيده

تجمع, مطالبه عمومی, باشت نیوز, صبح زاگرس, تحقیر دشمن, هفت تیر یاسوج
در صفحات مجازی منتشر شد:
بعد از فراخون ضد انقلاب و سلطنت طلب های خارج نشین مردم ایران اسلامی بویژه استان کهگیلیوه وبویراحمد نشان دادند که امنیت و انقلابشان را به غرب پرستان و سلطب طلبها نخواهند فروخت.
افزایش قابل توجه کودکان ترازو به دست در شهر یاسوج همزمان به فرا رسیدن فصل تابستان زنگ خطری برای والدین، مسئولان و آموزش و پرورش است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد در کارگروه زنان قول های در خصوص بازارچه دائمی برای اشتغال زنان و پارک ناقص بانوان داده است.
در قانون‌گذاری به طور معمول، وضع غالب و نوع انسان‌ها در نظر گرفته می‌شود نه موارد خاص و استثنایی. البته در صورت لزوم در موارد استثنایی نیز از طریق تبصره، قواعد جزیی‌تری وضع می‌شود.
همانطور که میدانید که از مهمترین شرایط فعالیت های اجتماعی سالم برای زن مسلمان رعایت حدود او با نامحرم است.از این رو چند نکته ی مهم را دراین باره بیان میکنیم:
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد مسئولیت جدید نادیا صداقت رپرست فرمانداری دنا را تبریک گفت.
دوره آموزشی خانواده برتر در کنگره شهدای شهر یاسوج با همراهی و اشتقبال پر شور مردم برگزار شد.
طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد سرپرست فرمانداری شهرستان دنا منصوب شد .
بهتر طلبی در ذات انسان است ، وجود یک الگو برای انسان ها که بهترین باشد ضروری است و حضرت زهرا بهترین زنان این عالم است.
زن؛ چه مادر باشد، چه همسر، در نقش خواهر و یا دختر باشد؛ مثل صفر در ریاضی است با یک استثناء.
خیلی ها به دنبال جعبه سیاه هواپیمای تهران یاسوج هستند و انتظار می رود مسئولان استان به راحتی از جعبه سیاه هواپیما نگذرند.
گریه ..اشک ..سکوت.. چشم دوختن به دنا، دنا پیدا نیست پوشیده از مه است گریه های بی امان پدران و مادران چشم انتظار ..لحظات سنگین چشم دوختن به کوه...سقوط هواپیما در دنا تایید شد ...نیروهای امدادی حرکت کردند...
بانوان وزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در یک سال گذشته توانسته اند در بخش های ملی و جهانی مدال های رنگارنگی را کسب کنند و افتخاری برای این استان باشند.
مسابقات قهرمانی کشوری در اهواز
دختران کاراته کای شهرستان بهمئی در مسابقات قهرمانی کشوری به مقام دومی رسیدند.
معاون سابق رییس جمهور در امور زنان و خانواده، ایجاد بازارچه‌های عرضه محصول برای بانوان ازبرنامه های حمایتی بوده است که دراستان کهکیلویه وبویراحمد ،چنین اتفاقی تا به حال روی نداده است.