نظرسنجی

به کدام بخش سایت زنان بیشتر علاقه مند هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
یتیم خانه ایران
"ناسور" اولین انیمیشن سینمایی با موضوع عاشورا است/ رفرنس اصلی این محصول کتاب "نفس المهموم" شیخ عباس قمی است
جست وجوگر اخبار
  • گزارشی از مشکلات بانوان خبرنگاراستان که در حضور مولاوردی مطرح شد
    بانوی فعال در بخش رسانه گفت: در استان کهگیلویه وبویراحمد از میان بیش از ۵۰ خبرنگار خانم تنها 4 نفر بیمه خبرنگاری دارند اگر چه مشقات و سختیهای حوزه رسانه و خبر بر هیچ کس پوشیده نیست اما متاسفانه خانم ها کارگران ارزان قیمت حوزه رسانه هستند.

عناوین برگزيده

گزارشی از مشکلات بانوان خبرنگاراستان که در حضور مولاوردی مطرح شد
بانوی فعال در بخش رسانه گفت: در استان کهگیلویه وبویراحمد از میان بیش از ۵۰ خبرنگار خانم تنها 4 نفر بیمه خبرنگاری دارند اگر چه مشقات و سختیهای حوزه رسانه و خبر بر هیچ کس پوشیده نیست اما متاسفانه خانم ها کارگران ارزان قیمت حوزه رسانه هستند.
هم اکنون در بررسی پرونده‌ها در دادگاه‌ها می‌توان استفاده افسارگسیخته از شبکه‌های مجازی را یکی از عوامل بروز مشکلات گوناگون همچون اختلافات خانوادگی و طلاق برشمرد.
آیا زنان در این انتخابات سهمی خواهند داشت؟ آیا می توانند شایستگی ها و توانمندی های خود را به جامعه اثبات نمایند؟ آیا جامعه ی ایلی و عشیره ای گهگیلویه و بویراحمد، به این سطح از باور رسیده است که حضور زنان را برای فعالیت در این عرصه به رسمیت بشناسد؟ و آیا اصلاً نیازی به حضور زنان در این عرصه وجود دارد؟ آیا اسلام مجوز ورود به این عرصه ها را به زنان داده است؟
این روزها مسئولان ذره بین در دست گرفته و به دنبال سرنخ آسیب های اجتماعی می گردند در این میان کمترین نقد را به خود و عملکردشان دارند و بیشترین مسئولیت را متوجه جامعه ای می دانند که رفتارش بازتاب عملکرد های غیر کارشناسی و بدون فکر خودشان است.
کربلای چهار یادآور دردی جگر سوز است که بعد از سی سال هنوز قلبم را چنگ میزند و زجه هایم یادآور 4دی ماه شصت و پنج و سرفه های خونین و لب های کبود و نفس های به شماره افتاده اند.
محبوبه گشتاسبی گفت: 9 دی ماه 88روز بصیرت ملت شریف و شهید پرور و همیشه در صحنه ای بود که با حضور اگاهانه و مقتدرانه و بیعت دوباره با ارمانهای امام خمینی (ره)و مقام عظمای ولایت مراد و مقتدایشان حماسه ی جاودان و شگرف و به یاد ماندنی را بار دیگر به وسعت ابدیت در تاریخ انقلاب رقم زدند.
در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها:
خبرنگار شبکه دنا در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها که در شهر اهواز برگزار شد، مقام دوم را کسب کرد.
خبرنگار شبکه دنا در در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها که در اهواز برگزار شد با تولید گزارش خبری دلداده حسین(ع) به عنوان خبرنگار بر‌تر مراکز استان‌های کشور برگزیده شد.
پدرم از افراد قدیمی روستایمان است وقتی پای صحبت ها و خاطراتش می نشینم دیگر تمایلی به روشن کردن تلگرام و واتساپ ندارم فضای حقیقی را به فضای مجازی ترجیح می دهم.
خواهر و برادری به نام گل افشان و اکبر که تنها به دلیل نداشتن 30 هزارتومان برای خرید کتاب های درسی یک سال است که رنگ کلاس و درس را به چشم خود ندیده اند.
حقایقی تلخ از حوادث روز دانشجو در دانشگاه آزادگچساران توسط دانشجوی دختر
وی اظهارکرد:این خانم مسئول چنان با حالت خشن مرا از پشت هل می داد که چادر از سرم افتاد و من فریاد می زدم "چادرم؛چادرم افتاد،چادرم را بده"،چادرم را از زیر پایش بیرون کشیدم ودرهمین حال که همچنان به هل دادن ادامه می دادچادر را روی سرم انداخت.
مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواستار اجرایی شدن مصوبات کارگروه تخصصی بانوان شد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان نسبت به نشست‌های این کارگروه بی‌توجهی می‌کنند.
هم نوایی معاون استاندار با مدیرکل امور بانوان:
معاون سیاسی و امنیتی استاندارکهگیلویه و بویراحمد در نشست کارگروه بانوان و خانوادها ساکت ننشست و هم نوا با فریبا رحمان پور از عدم حضور مدیران کل انتقاد کرد و گفت : مدیران کل باید رسالت کارگروه بانوان و خانواده را درک کنند.
نقوی حسینی دربازدید از بانوی هنرمند معلول یاسوجی :
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: خلق آثار هنری این بانوی معلول یاسوجی به همه نشان داد که محدودیت ها باعث پیشرفت نمی شود.
سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس به همراه خبرنگاران پایگاه خبری صبح زاگرس و رئیس میراث فرهنگی بویراحمد با فاطمه مرادی بانوی هنرمند معلول یاسوجی دیدار کردند.