نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

بهتر طلبی در ذات انسان است ، وجود یک الگو برای انسان ها که بهترین باشد ضروری است و حضرت زهرا بهترین زنان این عالم است.
زن؛ چه مادر باشد، چه همسر، در نقش خواهر و یا دختر باشد؛ مثل صفر در ریاضی است با یک استثناء.
خیلی ها به دنبال جعبه سیاه هواپیمای تهران یاسوج هستند و انتظار می رود مسئولان استان به راحتی از جعبه سیاه هواپیما نگذرند.
گریه ..اشک ..سکوت.. چشم دوختن به دنا، دنا پیدا نیست پوشیده از مه است گریه های بی امان پدران و مادران چشم انتظار ..لحظات سنگین چشم دوختن به کوه...سقوط هواپیما در دنا تایید شد ...نیروهای امدادی حرکت کردند...
بانوان وزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در یک سال گذشته توانسته اند در بخش های ملی و جهانی مدال های رنگارنگی را کسب کنند و افتخاری برای این استان باشند.
مسابقات قهرمانی کشوری در اهواز
دختران کاراته کای شهرستان بهمئی در مسابقات قهرمانی کشوری به مقام دومی رسیدند.
معاون سابق رییس جمهور در امور زنان و خانواده، ایجاد بازارچه‌های عرضه محصول برای بانوان ازبرنامه های حمایتی بوده است که دراستان کهکیلویه وبویراحمد ،چنین اتفاقی تا به حال روی نداده است.
اما زمان آن رسیده است که از حرف درآمده، به عمل برسیم. چرا خصوصیت صفر و صد بودن خودتان را به مهندسین نسبت دادید این خصیصه بارز شما اهل تئوری است که چه مخالف و چه موافق تا کنون عمل خیری از محضرتان ندیده اند.
گویا استاندار کهگیلویه و بویراحمد حوزه زن و خانواده را پروژه ای عمرانی تصور کرده اند که می توان در یک برنامه صفر و صدی با بنیان های ریاضی و مهندسی آن را به سرانجام رساند.
بانوان کهگیلویه و بویراحمد همواره در صحنه های مختلف ثابت کرده اند که دوشادوش مردان برای رشد و توسعه استان و کشور و همچنین تامین مایحتاج زندگی خود و خانواده هایشان در تلاش و تکاپو هستند.
بانوان کهگیلویه و بویراحمد در9 دی امسال حماسه ای خلق کردند که مادرانشان در هشت سال دفاع مقدس خلق کرده بودند.
کودکان یاسوجی از مادران جوانشان می آموزند چگونه بپوشند و چگونه حرف بزنند وقتی همین کودک بزرگ شد و باعث سرافکندگی مادر و یا پدرش شد نباید به او خرده گرفت چرا که لقمه ای است که خودمان دهن آنها گذاشته ایم.
دلنوشته همسر شهید کشاورز به مناسبت سالروز عملیات کربلای 4 /
همسر مریم گشتاسبی در عملیات کربلای 4 مورد اصابت بمب های شیمایی قرار گرفت و این همسر دلسوز 23 سال از شهید پرستاری کرد.
شهرداری در صورت مشاهده تخلف یا گزارش مهندسین به طور قانونی بایست پروژه‌ها را متوقف و طبق آیین نامه و ضوابط با متخلفین برخورد کند. شهروندان برای زندگی و آسایش نیاز مند رعایت ضوابط شهرسازی هستند.
همایش " زن سالم جامعه سالم در یاسوج " با حواشی جالبی به همراه بود.