نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
صبح زاگرس
دانا

عناوین برگزيده

یکی از عشایری سرگچینه بویراحمد حضور دارد از عدم توزیع پنل خورشیدی گلایه داشت و امیدوار است چراغ چادرهایشان به زودی روشن شود.
کارگاهی که کرونا آن را زمین گیرکرد؛
یکی از کارگاه های تعاونی شهر یاسوج که برای حدود سی بانوی بی سرپرست یا بدسرپرست فرصت اشتغال ایجاد کرده بود اکنون گرفتار بلاهای ناشی از کرونا شده است.
تکلیف عواطف و احساسات مادر چه می‌شود؟
نرخ بیکاری در میان زنان در استان کهگیلویه و بویراحمد بالا است، تعداد مدیران زن در این استان انگشت شمار است اما نکته جالب اینجاست که انتخابات که فرا می رسد کاندیداهای حوزه های مختلف از جمله شورای شهرها و نمایندگان مجلس به صورت جداگانه با بانوان دیدار و وعده های سر خرمن می دهند.
شهروند گچسارانی گفت:متاسفانه غرض وروزی و لجبازی دو پزشک متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان در این شهرستان باعث شده است که با وجود همه مشکلات ، هزینه ها و خطرات احتمالی نیز آواره شهرشیراز شوم که واقعا جای بسی تاسف است!!!
به همت نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی؛
هشتمین دوره تربیت مدرس سواد رسانه ای در کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
سومین مناظره انتخاباتی ۱۴۰۰؛
سومین و آخرین مناظره نامزد‌های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با موضوع «دغدغه‌های مردم» امروز از ساعت ۱۷ در رسانه ملی آغاز شد.
انتخابات طایفه ای در شورای شهر های استان به یک معضل تبدیل شده است.
سالن ورزشی دهدشت به نام شهیده "گلنار امامیان‌پور" نامگذاری شد.
گفتگوی صمیمی با بانوی نویسنده باشتی:
کهگیلویه و بویراحمد بانوان موفقی در عرصه های مختلف دارد، سمیه محمدی از جمله بانوان موفقی است که تا کنون کتاب های متنوعی زیادی را به چاپ رسانده است.
از خلأ امنیت شغلی تا حبس زنان بدهکار؛
در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا تعداد زیادی از بانوان سرپرست خانوار بیکار شده و همین امر موجب شده تا تعدادی از آن‌ها از پس تعهدات مالی خود برنیایند و درگیر مشکلات حقوقی و مالی شوند و به همین منظور آمار آسیب‌های اجتماعی و تعداد زندانیان زن افزایش یافته است.
همزمان با دهه دوم محرم برگزار شد؛
در این مراسم باشکوه مداحان اهل بیت علیهم السلام به سوگواری پرداختند و همه شرکت کنندگان این مراسم با بستن سربند لبیک یا زینب کبری سلام الله علیها و فریاد یا زینب با عقیله بنی هاشم پیمان مجدد و ناگسستنی امضا کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی:
اعتبارات جذب شده از حوزه نفت به بهمئی در مجموع نزدیک به 80 میلیارد ریال بود که هزینه احداث چند سالن و زمین چمن در سطح شهرستان شد.