نظرسنجی

به کدام بخش سایت زنان بیشتر علاقه مند هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
یتیم خانه ایران
"ناسور" اولین انیمیشن سینمایی با موضوع عاشورا است/ رفرنس اصلی این محصول کتاب "نفس المهموم" شیخ عباس قمی است
جست وجوگر اخبار

عناوین برگزيده

بعداز آزادی از زندان نیز همچنان با کمک شهید ایزدپناه اعلامیه پخش می کردیم تا اینکه مجبور شدم به منطقه عشایری بروم و بقیه ماجرا را از طریق رادیو گوش می دادم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از خوابگاههای دانشگاه یاسوج بازدید کرد.
برای نخستین بار حادثه جان سپردن مرحوم علی نوروزی در مسیر برگشت از مدرسه به خانه در برف در کتابهای درسی کلاسهای چندپایه ابتدایی بعنوان جلوه های ماندگار معلمی به چاپ رسید.
روانشناس و مشاوره خانواده یاسوجی گفت: وقتی یک پست اینستاگرامی خانم جوانی را چندبار لایک می کند یا وقتی در تلگرامی حرفهای خانمی که تعهد و مسئولیت را به زندگی مشترک ندارد را چندبار لایک کند ممکن است کم کم این خانم تحت تاثیر قرار بگیرد.
سمیه سعادتمند، بانوی هنرمندی بجنوردی در عرصه چوب است که توانسته نجاری را هم پای مردان این سرزمین فرا گیرد.
گفت و گو با کارگردان و بازیگران فیلم سرباز خانه خانم ها در یاسوج/
وقتی عزم این جوان کهگیلویه و بویراحمدی را دیدم من نیز همچون این بازیگران به حرفهایش و آینده این فیلم اطمینان پیدا کردم.
اعمال ماه ربیع‌الاول
در این گزارش چگونگی به‌جاآوردن اعمال ماه ربیع‌الاول را می‌خوانید.
شیلا خداداد، بازیگر محبوب و محجوب سینما و تلویزیون متولد آبان 1359 است. وی با فیلم اعتراض، ساخته مسعود کیمیایی به دنیای بازیگری معرفی شد و با سریال تلویزیونی «مسافری از هند» به اوج شهرت رسید.
مریم گشتاسبی زاده قطعه شعری را به همسر شهیدش یارمحمد کشاورز تقدیم کرد.
سیده زینب حسینی مطلق
به بهانه روز کتابخوانی:
دنیای بزرگ و شگفت‌انگیز کتاب و کتابخوانی به گروه خاص و ویژه‌ای تعلق نداشته و هر فرد باید با کتاب زندگی کند و مطالعه و کتابخوانی بعنوان یک نیاز و احساس دایمی لازم و روزانه در میان عموم رایج و مطرح باشد.
تقویت حافظه، زیبا و نورانی شدن چهره، افزایش نور چشم و افزایش صبر از مهمترین فواید خواندن قرآن است.
بر اساس نقل های تاریخی نیز از گذشته های بسیار دور و در دوره حیات ائمه هدی (ع) نیز در این ایام خاص سنت پیاده روی به قصد زیارت وجود داشته است. سنتی که معمولا از نجف و با زیارت امام علی علیه السلام آغاز می شد.
در گفت وگو با صبح زاگرس
کسانی که سنگ شاه و استکبار را به سینه میزدند حتما این فیلم را تماشا کنند چرا که طبق اسناد معتبر ساخته شده است و بسیار عالی بود و تحسین می کنم.غیرت میرزا کوچک خان و یارانش قابل تحسین است.
کارگردان انیمیشن سینمایی "ناسور" در گفت‌وگو با دانا:
کیانوش دالوند گفت: ما تاکنون در زمینه عاشورا تراژدی اینچنینی نداشتیم، چند اثر کوتاه با موضوع دفاع مقدس تولید شده است اما به نظرم برای اولین بار است چنین اثری برای حادثه عاشورا تولید می‌شود.