نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

بانوان، جوانان و کودکان یاسوجی حضور زیبا و تماشایی در راهپیمایی22 بهمن داشتند.
به مناسبت آغاز دهه فجر؛
همزمان با 12 بهمن و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد نواخته شد .
فرماندار شهرستان بویراحمد:
فرماندار شهرستان بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی 93 پروژه عمرانی با اعتبار 105میلیارد تومان و اشتغالزایی برای بیش از 850 نفر خبر داد .
همزمان با 12 بهمن و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، آیین نواخته شدن زنگ انقلاب، در مدرسه دخترانه ام ابیها(س) شهر یاسوج برگزار شد.
نماینده بویراحمد و دنا در آیین گرامیداشت دهه فجر:
نماینده بویراحمد و دنا در این آیین اظهار کرد: امروز همه کسانی که امکان دسترسی به تریبون دارند بگویند که حرکت انقلاب اسلامی نظامی رو به جلوست و بعد از چهل سال وقتی به مسیر انقلاب نگاه می کنیم، زاویه ای با اهداف اصلی خود نداشته است .
مصلی های نماز جمعه به دلیل حضور اقشار مختلف مردم می توان مکانی مناسب برای ترویج مسایل مختلف از جمله کتاب خوانی باشد.
مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از غیور مردان عشایر تا کودکان و کهن سالان امروز در راهپیمایی 13 آبان شرکت کردند و با دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجارخود را به دشمنان اسلام نشان دادند.
سختی‌های تدریس در مناطق محروم به ویژه دوری مسافت، یکی از عوامل اصلی در فرسودگی شغلی و بی انگیزگی معلمان این مناطق است، معلمانی که گاه حدود 10 سال است در این مناطق تدریس می‌کنند گاهی مورد بی مهری قرار می گیرند.
سید محمد متولد سال 63 است و دانشجوی کارشناسی ارشد روابط بین الملل است، او از سال 77 عکاسی را آغاز کرد. عکاسی از طبیعت استان را هم به عنوان اولویت اصلی در عکاسی دنبال کرد و سختی های زیادی در سرما، برف، کوهستان، گرما برای ثبت عکس هایش از طبیعت استان تجربه کرده است.
این فروشنده که در حاشیه های شهر یاسوج عروسک پاندا می فروشد در چینش عروسک هایش کار جالبی را انجام داده است.
امام جمعه موقت یاسوج گفت: در تالارها چه می گذرد که دختران با زینت های مختلف حاضر می شوند و جوانان فقط برای نگاه می روند ما به معاد ایمان داریم در سوره بقره قران گفته حلال خدا حلال و حرام خدا حرام است اما گاهی با بی باوری به احکام خدا جسارت می کنیم.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه فتح از برگزاری راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب در استان خبر داد و گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب برنامه های مختلف و متنوعی در استان برگزار می شود.
آتش روز به روز جنگل ها و مراتع کهگیلویه و بویراحمد را به بیابان تبدیل می کند.
خواننده کهگیلویه و بویراحمدی گفت: متاسفانه زبان لری ما دارد به دست مردم و خانواده ها و مادران امروزی ما با استدلال های غلط دهن پر کن از بین میرود.
جشن گلریزان در یاسوج با حضور مسئولان استانی و نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.