نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
صبح زاگرس
دانا

عناوین برگزيده

میزگرد صبح زاگرس با حضور دو تن از بانوان فعال در عرصه اجتماعی برگزار شد و از دیدگاه دو کارشناس، سیما و منظر شهری مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد را مورد بررسی قرار دادند.
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی صبح امروز در یاسوج برگزار شد.
افرادی که طبق برخی تحقیقات بومی استان نیز نیستند اما با لباس زیبای محلی استان لر نشین کهگیلویه و بویراحمد و آرایش بسیار غلیظ و زننده به عنوان مدل انتخاب می شوند اینکه یک بانوی لر زبان با لباس محلی برای یک مکان خاصی به عنوان مدل انتخاب شود در شأن بانوان استان نبوده است و هیچگاه نیست.
میزگرد ایل بانو در خصوص آسیب های فضای مجازی برای بانوان؛
روانشناسان استان معتقد هستند که فرهنگ استفاده از فضای مجازی در استان کاملا اشتباه است و خانواده های زیادی در استان گرفتار طلاق عاطفی هستند.
امام جمعه موقت یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس:
حجت الاسلام موسوی گفت: امام جواد(ع) در امور دینی سرآمد همه افراد زمان خودش بود شخصیت علمی امام جواد باعث خشم بن العباس شد که به دستور مامون امام جواد(ع) را در سن 25 سالگی به شهادت رساندند
جمیاری: ورزش پهلوانی و زورخانه ای ورزشی محروم و مظلوم در استان است اما در عین حال ورزشی باستانی و با قدمتی چند هزار ساله است و ورزشی همراه با گذشت است متاسفانه به خیلی از ورزش های چینی بها داده می شود و برای انها هزینه می شود اما ورزش اصیل ایرانی مغفول مانده است.
روزی متفاوت در خانه مهر:
شاید خانه سالمندان از جمله مکان هایی باشد که زیاد به چشم نمی آید موسسه خیریه مهرآوا در اقدامی جالب برای شاد کردن این سالمندان و ایجاد نشاط در آنها کمپینی را تشکیل و با رفتن به این خانه برای آنها موسیقی زنده پخش کردند.
کارگروه اختصاصی زنان امروز با حضور مشاوران بانوان دستگاه اجرایی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که باحواشی جالب از جنس حواشی جلسات استاندار همراه بود.
به مناسبت سوم خرداد؛
مراسم گرامیداشت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر همزمان با سراسر کشور در یاسوج برگزار شد.
بانوان، جوانان و کودکان یاسوجی حضور زیبا و تماشایی در راهپیمایی22 بهمن داشتند.
به مناسبت آغاز دهه فجر؛
همزمان با 12 بهمن و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد نواخته شد .
فرماندار شهرستان بویراحمد:
فرماندار شهرستان بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی 93 پروژه عمرانی با اعتبار 105میلیارد تومان و اشتغالزایی برای بیش از 850 نفر خبر داد .
همزمان با 12 بهمن و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، آیین نواخته شدن زنگ انقلاب، در مدرسه دخترانه ام ابیها(س) شهر یاسوج برگزار شد.
نماینده بویراحمد و دنا در آیین گرامیداشت دهه فجر:
نماینده بویراحمد و دنا در این آیین اظهار کرد: امروز همه کسانی که امکان دسترسی به تریبون دارند بگویند که حرکت انقلاب اسلامی نظامی رو به جلوست و بعد از چهل سال وقتی به مسیر انقلاب نگاه می کنیم، زاویه ای با اهداف اصلی خود نداشته است .
مصلی های نماز جمعه به دلیل حضور اقشار مختلف مردم می توان مکانی مناسب برای ترویج مسایل مختلف از جمله کتاب خوانی باشد.