نظرسنجی

به کدام بخش سایت زنان بیشتر علاقه مند هستید؟
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس

عناوین برگزيده

پاسخ آیت‌الله مکارم شیرازی به شیخ‌الازهر؛
آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به حمله تند شیخ‌الأزهر به مکتب اهل بیت(ع) در موضوع ازدواج موقت، نامه سرگشاده‌ای صادر کرد.
نگاهی ویژه به وضعیت بدحجابی در جامعه :
اینکه وضعیت حجاب در جامعه به این صورت درآمده است و روز به روز کم رنگ تر می ‌شود، به این دلیل است که مسئله حجاب به درستی از همان ابتدا توسط آموزگار دینی به دانش آموزان تعلیم داده نشده است و آموزگار به دانش آموز نگفته است که اگر حجاب را حفظ کنی، حجاب تو را حفظ می‌ کند.
اظهار نظر بانوان لنده ای از عفاف و حجاب :
پوشش هموراه باعث مصون ماندن انسان از هرگونه آسیبی است واقعیت جامعه امروزی ما در حوزه حجاب و عفاف و بی توجهی به فرهنگ دینی و آموزه های قرآنی باعث شده که نوعی بی بند وباری در این حوزه صورت گرفته است.
کارگاه آموزشی عفاف و حجاب به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب در یاسوج برگزار شد.
زن بودن یعنی بدانی که خودت مسئول شاد بودن خودت هستی، هرزگاهی شاخه گلی برای خودت بخر، حواست به کودک درونت باشد به او اجازه بده بی دلیل بخندد، درلحظه زندگی کند و عشق بورزد، زن که حالش خوب باشد حال يک زندگی خوب است .
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه فتح از برگزاری راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب در استان خبر داد و گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب برنامه های مختلف و متنوعی در استان برگزار می شود.
دلنوشته بانوان خبرنگار کهگیلویه و بویراحمدی درباره حجاب خواندنی است بانوان که به واسطه کارشان با افراد مختلفی در ارتباط هستند دلنوشته های متفاوتی داشتند.
بانوان کهگیلویه و بویراحمدی به مناسبت روز عفاف و حجاب درباره این موضوع اظهار نظرات جالبی داشتند برخی حجاب را محدودیت و برخی مصونیت می دانند و برخی نیز که حجاب ندارند نیز گفته اند گاهی دوست داشته اند که محجبه باشند.
رادیو ساحل در تفرجگاه تعالی بخش پارک ساحلی یاسوج با حضور عموم مردم برگزار شد.
روستای چنارستان یکی از روستاهایی است که یک ماهی است با بی آبی دست و پنجه نرم می کند اما مسئولان آبفای روستایی شهرستان معتقد هستند که آب وصل است و اگر مشکلی وجود دارد در بحث فرهنگ استفاده مردم از آب است.
لیلی عروسک ابتکاری قوم لر در نبود و کمبود امکانات برای بچه هایشان است که لباس لیلی دستی، عیناً تاثیر گرفته از لباس محلی زنان لر، روسری (گل ونی یا چارقد) ، پیراهن ، تنبان (شلیته) ، اَرخالق (دلگ) و لَچک است.
طبق تحقیقات ما این بی کیفتی نان از خود نانوایی ها آب می خورد نه آرد یا دستگاه های موجود در نانوایی، اگر گندم بی کیفت باشد آرد تولید شده بی کیفیت می شود اما وقتی نانوایی دچار مشکل باشد آرد و گندم همه بی کیفیت می شوند.
دوازدهمین اهداء عضو بیمار مرگ مغزی در کهگیلویه و بویر احمد
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویر احمد از دوازدهمین اهداء عضو بیمار مرگ مغزی درسال جاری در استان خبر داد.
سرگذشت تلخ جوان کهگیلویه و بویراحمدی/
محمد از اتفاقی گفت که چند سال قبل برایش رخ داده است که او را هم از دانشگاه و هم از کار کردن منع کرد و تنها باید در خانه باشد چون که توان راه رفتن ندارد.
مسئول هماهنگ‌کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی دوسال گذشته تاکنون این استان در زمینه اهداء عضو رتبه اول کشور را دارد.