نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
صبح زاگرس
دانا

عناوین برگزيده

طی حکمی از سوی سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، سردار شهید جواد هرمزپور به درجه سرتیپ تمامی نائل آمد و ترفیع درجه این شهید والامقام به خانواده و همسر مکرم شهید اهدا شد.
بانوان کهگیلویه و بویراحمدی امروز به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در مصلی امام خمینی شهر یاسوج جمع شدند.
دو بانوی کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات پتانک که در اهواز برگزار شد توانستند مقام دوم را کسب کنند.
این خانواده که در یکی از مناطق شهرستان دنا ساکن هستند هم اکنون در چنین خانه ای زندگی می کنند خانه ای که طبق تصاویر دوامی ندارد و هر لحظه ممکن است که بخشی از آن فرو بریزد.
مادر شهیدان امراله و حمداله جوادی ساعتی پیش به علت کهولت سن و ایست قلبی در شهرلنده به دو فرزند شهیدش پیوست.
مراسم جزء خوانی قران کریم از اول ماه رمضان تا کنون هرروز در حسینیه ثارلله شهر یاسوج برگزار می شود.
چند روز گذشته خبر حادثه ای در بخش دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه همه را شکه کرد. خبر این بود که دو دختر جوان در یک طول یک هفته خود کشی کردند که همین موضوع باعث بهت و حیرت همگان شد.
در پی انتشار خبر زنده شدن زن سالخورده ای در روستای بردپهن زیلایی در بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد خبرنگار رکنا با خانواده این زن میانسال به گفتگو نشست.
پل سوم بشار که قرار بود مشکل گشای ترافیک شهر یاسوج باشد اما متاسفانه اکنون به دلایل مختلف طول ترافیک آن به یک کیلومتر هم می رسد.
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در روزهای ماه مبارک رمضان که مصادف با فعالیت کلاسهای درسی در مدارس است برای رعایت حال معلمان ودانش آموزان هر ساعت درسی 10دقیقه کاهش وبه زنگ تفریح اضافه می شود.
سد شاه قاسم در پنج کیلومتری شهر یاسوج قرار دارد و این روزها به دلیل حجم زیاد آبی که دارد منطقه ای زیبا و بکر برای گردشگران است.
مراسم عروسی به شکل سنتی در منطقه سرنجلکل شهرستان بویراحمد برگزار شد که نکته قابل توجه آن حضور گردشگران هلندی و استقبال آن ها از این مراسم بود.
آبشار سحرآمیز طوف خیمه در شهر سوق از توابع شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.
صبح امروز مراسم افتتاحیه زایشگاه بیمارستان امام سجاد یاسوج با حضور استاندار، نماینده بویراحمد و دنا، معاون هماهنگ کننده سپاه فتح و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.
امیر محمد علامه که در چند ماه اخیر سر و صدای زیادی در استان ایجاد کرده است دوشنبه شب مهمان برنامه 90 می شود همچنین برای تحویل سال نیز همراه با چند نفر از ملی پوشان مهمان ویژه شبکه تهران خواهد بود.