نظرسنجی

ایا از عملکرد مدیرکل امور بانوان کهگیلویه و بویراحمد راضی هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

بازخوانی همایش شیرخوراگان حسینی در حسینیه ثارالله یاسوج در سال گذشته را می بینید.
مسول طلایه داران ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد گفت:گاهی در فضای مجازی فیلم ها و تصاویری با اسم برخورد فیزیکی امران به معروف و ناهیان از منکر با یک دختر بدحجاب منتشر می شود که کاملا کذب است.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از برگزاری راهپیمایی امران به معروف و ناهیان منکر در یاسوج خبر داد.
باز هم حاشیه در دانشگاه یاسوج/
بر اساس شواهد و در پی بی هماهنگی های مسئولان دانشگاه یاسوج ، برخی از ورودی سال گذشته این دانشگاه بدون خوابگاه مانده انده و مسئولان جوابگوی مطالبه آنها در این دانشگاه نیستند.
مراسم گرامیداشت پزشک متهعد مرحومه مغفوره خانم دکتر سیده فرخنده حسینی درروز سه شنبه مورخ 28 شهریور 96 در یاسوج برگزار می شود.
گل های زیبای آفتاب گردون را ببینید.
استان های لر نشین آیین و لباس محلی خاص خود را دارند در این میان لباس محلی کهگیلویه و بویراحمد یکی از جذاب ترین لباس های محلی در کشور است که به تازگی نیز جزء آثار ملی ثبت شده است.
دنیای هنر و بازیگری مقوله ای است که برخی با حضور در این عرصه نقش های ماندگاری را از خود به یادگار می گذارند و تا سالها و شاید تا همیشه هنرمندی انها در سریال ها و فیلم ها به یادگار بماند.
این مادر جایی برای حمام کردن کودکانش ندارد در سطلی آب گرم می کند و آنها را حمام می کند حمام آنها در چند سطل آب خلاصه می شود نه وان حمامی و نه خبری از دوش حمام است.
اکنون برای به دست آوردن این ثواب نیازی به حفر چاه نیست بلکه به صورت ساده تر کافی است یک دستگاه آب سرد کن خریداری و در مکان های عرصه سلامت مردم قرار دهید تا افراد تشنه سیراب شوند.
شهید کهگیلویه و بویراحمد که یک روز قبل از شهادتش جای قبرش را به مادرش نشان داد و گفت من را اینجا خاک کنید چند روز دیگر به آروزیم می رسم.
گاهی افرادی هستند که شب تا صبح را جارو به دست از این سر خیابان تا سر دیگر جار می کشند که صبح وقتی من و شما به خیابان می رویم لذت تمیز بودن را درک کنیم اما گاهی خود ما وقتی می گویند آشغال نریزید جواب می دهیم دوست داریم عوارض می دهیم.
هر از گاهی در کشور گزارش‌هایی در رابطه با خشونت علیه زنان منتشر می‌شود، وقوع این قبیل از خشونت‌ها جای خالی قوانین محکم برای حمایت از زنان را نشان می‌دهد.
سرپرست شهرداری یاسوج یک زن شد مدت مسئولیت این خانم هر چند هم کوتاه باشد اما باید ثابت کند که زنان می توانند چیزی که تنها مدیرکل زن استان تا کنون ثابت نکرده است.
ارزوی خانواده 9 نفره که چهار پسر انها معلول ذهنی هستند توسط خیر کهگیلویه و بویراحمدی در روستای بهرام بگی برآورده شد.