نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

وقتی یاسوج، پایتخت زباله می شود؛
خبابان های شهر یاسوج قبل از پهن شدن بساط دست فروشان تمیز است اما در اواخر شب به دلیل بی توجهی و ریختن ضایعات توسط دست فروشان بسیار نابسامان است.
بسته های غذایی عیدانه در پاتوق کتاب برای نیازمندان بسته بندی شد.
خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی ناگفته های سال 1396 خود را در چند خط بیان کردند.
همدلی مجمع خیرین سلامت در آخرین روز سال96
اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان و شورای مشارکت بانوان مجمع خیرین سلامت استان با خانواده سه بیمار در یاسوج دیدار کردند.
سال 95 با دو حادثه تلخ یعنی قطار سمنان و پلاسکو پایان یافت اما سال 96 تلخ تر از 95 بود به گونه ای که چهار حادثه تلخ این سال هیچگاه فراموش نمی شود.
سال 1396 با همه تلخی ها و شیرینی هایی که داشت در حال تمام شدن است و ایران رنگ و بوی سال جدید گرفته است.
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان با اشاره به اینکه در استان 3 مرکز پیام روز 115 وجود دارد، گفت: متاسفانه 60 درصد از تماس های روزانه با مرکز 115 استان مزاحمت ها و یا تماس هایی است که هیچ نیازی به اعزام آمبولانس ندارد.
زنان برد پهن زیلایی با توید صنایع دستی و دست بافت های خود به رونق اقتصادی و همچنین احیای صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد کمک فراوانی می کنند .
سهل انگاری یک نفر باعث شد زندگی ابولفضل 11 ساله که ممکن بود در آینده یکی از نخبه های این استان باشد نابود شود و امروز به یک کند ذهن و معلول تبدیل شده است.
با حکم یوسف افشارنیا زهره بهرامی به عنوان مدیر خبر صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
آمارهای قابل تامل قاچاق در کشور نشان می دهد که همان اندازه که برای اقتصاد مقاومتی تلاش می کنیم از طرف دیگر به همان اندازه قاچاق در حال رشد است و این یعنی همه آن تلاش ها در حوزه اقتصاد مقاومتی خنثی می شود.
مراسم بزرگداشت روز شهید در گلزار شهدای شهر یاسوج برگزار شد.
شهردار یاسوج گفت: پاکسازی شهر یاسوج به یک روز منحصر نمی شود و نیروها و عوامل شهرداری در تمام ایام سال مشغول پاکسازی و تنظیف محیط شهری هستند تا خواسته های مردم تحقق پیدا کند.
تنگ مهریان درشمال شهر یاسوج قرار دارد که آب و هوای مطبوع آن جان هر رهگذری را تازگی می بخشد.
چهارشنبه های اخر سال در سال های اخیر خسارت جانی خطرناکی برای جوانان به دنبال داشته است به گونه ای که در این شب همه نیروهای امدادی در اماده باش کامل هستند.