نظرسنجی

ایا از عملکرد مدیرکل امور بانوان کهگیلویه و بویراحمد راضی هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

شهروندان یاسوجی در کنار کمک هایی که به مردم زلزله زده کرمانشاه کردند دلنوشته هایی نیز برای مردم این استان داشتند.
رئیس فراکسیون اشتغال مجلس :
رئیس فراکسیون اشتغال مجلس با اشاره به اینکه ریشه بیکاری کاهش جمعیت روستایی است ، گفت: در اوایل انقلاب پنجاه درصد جمعیت کشور روستایی و پنجاه درصد شهری بود.
تلاش ها برای نجات علی و فاطمه در یاسوج ادامه دارد/
علی و فاطمه دو کودک یاسوجی هستند که به علت بیماری که دارند هر چه زودتر باید عمل پیوند انجام دهند اما با توجه به اینکه ژن مورد نیاز آنها در کشور آلمان یافت شده است , نیاز به کمک خیرین دارند.
سفید پوشان کهگیلویه و بویراحمدی که از اولین روز زلزله در غرب کشور به سرپل ذهاب رفتند همچنان در حال خدمات رسانی به مردم زلزله زده هستند.
محقق و پژوهشگر طب سنتی در استان با بیان اینکه تغذیه ناسالم عامل اصلی بیماری در بدن است گفت: اهداف اصلی طب سنتی پیشگیری از بروز بیماری آن هم به وسیله اصلاح تغذیه است تا جایی که "پیامبر گرامی اسلام می فرمایند المعده بیت کل داء معد خانه تمام بیماریهاست".
بیمارستان صحرایی امام‌حسن‌مجتبی‌(ع) در 7کیلومتری جنوب‌شرقی شهر بستان و در شرق جاده بستان– سوسنگرد و در نزدیکی پل سابله قرار دارد که زمان جنگ پر از مجروحان جنگی بود.
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در اثر واژگون شدن یک مینی بوس حامل دانش آموزان در یاسوج 18 دانش آموز مصدوم شدند.
فرماندار بویراحمد در خصوص اینکه یکی از زائران کربلا که وارد شهرستان شده است دچار بیماری وبا بوده توضیحاتی داد.
سایت تخصصی زنان کهگیلویه و بویراحمد(ایل بانو) از جمله رسانه هایی است که در چند سال اخیر توانسته است با گزارش های مستند اجتماعی خود در سطح جامعه مرهمی بر دردهای نیازمندان و شهروندان باشد.
جولان تکدی گرها در یاسوج باعث نارضایتی شهروندان یاسوجی شده است و باعث ایجاد یک سوال در ذهن افراد می شود که کمک به این افراد درست است و کمک نکردن طبق آیات و روایات گناه است یا نیست.
کودکان نیز همچون بزرگترها موکب دار شده اند و در مرز چزابه از زائران اباعبدالله الحسین(ع) پذیرایی می کنند.
حرم امام حسین (ع) این روزها پر از عاشقان اهل بیت است این شور و حضور در روز اربعین بیشتر می شود.
میدان شهدای نیروی انتظامی یاسوج به سمت خیابان های شهدا هم پیاده روی آن و هم مسیر عبور ماشین در آن وضعیت نامناسبی دارد که نیاز دارد برای این قسمت از شهر یاسوج فکری اساسی کرد چرا که بعد از اجرای چند راه حل هنوز مشکل آن برطرف نشده است.
قصه تلخ جوان 35 ساله یاسوجی که برای پیدا کردن شغل تا کنون حتی به دفتر ریاست جمهوری هم مراجعه کرده تا شاید منبع درآمدی برای دو خانواده باشد اما همچنان تلاش هایش بدون نتیجه مانده است.
برخی از اعضای شورای مشارکت بانوان خیر سلامت کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز فرهنگ عمومی با شاهین یوسف خواه نوجوان معلول کریکی دیدار کردند.