نظرسنجی

به کدام بخش سایت زنان بیشتر علاقه مند هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
یتیم خانه ایران
"ناسور" اولین انیمیشن سینمایی با موضوع عاشورا است/ رفرنس اصلی این محصول کتاب "نفس المهموم" شیخ عباس قمی است
جست وجوگر اخبار
  • به مناسبت 17 دی سالروز کشف حجاب رضاخان/
    بانوان یاسوجی با پیوستن به کمپین "حجاب" نشان دادند که حجاب را دوست دارند و به هیچ عنوان حجاب مانع موفقیت آنها نیست همان گونه که در سطح کشور و حتی استان بانوان شاخصی فعالیت می کنند که همیشه و در همه مکان ها حجاب خود را داشته اند و آن را فراموش نکرده اند.

عناوین برگزيده

رئیس اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در ایستگاه مرکز آتش نشانی شهر یاسوج حضور یافت و به شهدای اتش نشان حادثه پلاسکو ادای احترام کرد.
به مناسبت 17 دی سالروز کشف حجاب رضاخان/
بانوان یاسوجی با پیوستن به کمپین "حجاب" نشان دادند که حجاب را دوست دارند و به هیچ عنوان حجاب مانع موفقیت آنها نیست همان گونه که در سطح کشور و حتی استان بانوان شاخصی فعالیت می کنند که همیشه و در همه مکان ها حجاب خود را داشته اند و آن را فراموش نکرده اند.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از این مدرسه مشکلات آن را بررسی و از نردیک در جریان مشکلات آن از جمله سیستم گرمایشی و حیاط مدرسه قرار گرفت.
دبیر کل جمعیت حزب زنان جمهوری اسلامی مطرح کرد:
دبیر کل جمعیت حزب زنان جمهوری اسلامی با بیان این که مسئولین بهتر است به جای مخالفت با شرع و تصویب قانون با دخالت در مسائل خصوصی و خانوادگی افراد جامعه به دنبال فرهنگسازی باشند گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی که در دولت کنونی وجود دارد بعضی از مسئولین برای فرافکنی و انحراف افکار به یکباره مسئله ای حاشیه ای و فرعی را مطرح می کنند که در کشور اولویت ندارد .
رفیق بازی یا رابطه بیش از اندازه با دوستان یکی از آفات زندگی مشترک است که لطمه‌های جبران ناپذیری را به زندگی زوجین وارد می‌کند.
نمایشگاه هفته پژوهش ظهر امروز با شعار پژوهش، تقاضامحوری، تجاری‌سازی فناوری و زیربنای اقتصاد مقاومتی در یاسوج برگزار شد.
فرماندهان ،مسئولان، بسیجیان، سایت های خبری فعال و رده های برتر بسیج دومین جشنواره استانی مالک اشتر سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج تجلیل شدند.
رابط پیوند دانشگاه علوم پزشکی استان گفت:به نسبت جمعیت وبا توجه به میزان رضایت خانواده های بیماران مرگ مغزی کهگیلویه وبویراحمد از ابتدایی سالجاری تاکنون رتبه اول کشور را داراست.
اعمال ماه ربیع‌الاول
در این گزارش چگونگی به‌جاآوردن اعمال ماه ربیع‌الاول را می‌خوانید.
این فروشنده یاسوجی با بیان اینکه خیلی به شعار اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ایمان دارم ، گفت: با تکیه بر راهبرد های مقام معظم رهبری در این زمینه و تکیه برظرفیت های داخلی می توان کشور را از نظر اقتصادی رونق بخشید.
خیلی‌ها می‌گفتند مقام معظم رهبری به جای دولتی‌ها و مسؤولان از شرمندگی بیکاری جوانان سخن گفته‌اند اما هیچکس باور نمی‌کرد روحانی چند ماه بعد به بهانه یک اتفاق ساده، عدم برگزاری سخنرانی یک نماینده مجلس را مایه شرمساری بداند و بسیاری از معضلات اقتصادی مانند افزایش بیکاری را مایه شرمساری نداند.
حسن دانا‌نسب محیط‌بان دنا بعد از ۲۴ سال عشق‌بازی با دنای سفیدپوش برای همیشه خداحافظی کرد.
حکم وضو و غسل با ناخن مصنوعی که روی ناخن می‌کارند، چیست؟ در صورتی که ناخن مصنوعی قابل کندن نباشد، چطور؟
گاهی بیکاری در یک جامعه به حدی می‌شود که آمار شغل‌هایی که سودی برای اقتصاد کشور ندارند؛ اما برای صاحب آن درآمدزایی می‌کنند بالا می‌رود. در این گزارش با عجیب‌ترین شغل‌های کاذب آشنا می‌شوید.
آزمون استخدامی متمرکز موسسه بین المللی صلح، تحت عنوان آزمون استخدامی دی ماه ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۳ / ۱۰ /۱۳۹۵ برگزار می شود.