نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا
خبرنگار افتخاری

عناوین برگزيده

زنان برد پهن زیلایی با توید صنایع دستی و دست بافت های خود به رونق اقتصادی و همچنین احیای صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد کمک فراوانی می کنند .
سهل انگاری یک نفر باعث شد زندگی ابولفضل 11 ساله که ممکن بود در آینده یکی از نخبه های این استان باشد نابود شود و امروز به یک کند ذهن و معلول تبدیل شده است.
با حکم یوسف افشارنیا زهره بهرامی به عنوان مدیر خبر صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
آمارهای قابل تامل قاچاق در کشور نشان می دهد که همان اندازه که برای اقتصاد مقاومتی تلاش می کنیم از طرف دیگر به همان اندازه قاچاق در حال رشد است و این یعنی همه آن تلاش ها در حوزه اقتصاد مقاومتی خنثی می شود.
مراسم بزرگداشت روز شهید در گلزار شهدای شهر یاسوج برگزار شد.
شهردار یاسوج گفت: پاکسازی شهر یاسوج به یک روز منحصر نمی شود و نیروها و عوامل شهرداری در تمام ایام سال مشغول پاکسازی و تنظیف محیط شهری هستند تا خواسته های مردم تحقق پیدا کند.
تنگ مهریان درشمال شهر یاسوج قرار دارد که آب و هوای مطبوع آن جان هر رهگذری را تازگی می بخشد.
چهارشنبه های اخر سال در سال های اخیر خسارت جانی خطرناکی برای جوانان به دنبال داشته است به گونه ای که در این شب همه نیروهای امدادی در اماده باش کامل هستند.
سازمان هواپیمایی کشوری گزارش مقدماتی سقوط هواپیمای ای تی ار در حوالی فرودگاه یاسوج را منتشر کرد.
اولین روز منابع طبیعی صورت گرفت:
اولین روز از هفته منابع طبیعی مسئولان استانی با حضور در گلزار شهدای یاسوج و پارک غدیر با کاشت نهال هفته منابع طبیعی و آبخیزداری را در استان کهگیلویه وبویراحمد آغاز کردند.
پدر مرحومه مژگان نظری که در سانحه هواپیمایی تهران -یاسوج جانش را از دست داد گفت: فکر می کردم این‌که مردم بمن تسلیت می گویند، ترجمان صحبت سعدی است که غم من را درک نمی کنند، اما الان واقعا شرمنده این حرف خودم شده ام.
فیلی:در چند عملیات جداگانه ۳۱کوله پشتی حامل بخش هایی از پیکر جان باختگان به پزشکی قانونی تحویل داده شد و امروز ۴گروه سه نفره از هیمالیا نوردان و تکاوران تیپ نوهد و سپاه پاسداران به منطقه سقوط اعزام شدند.
فصل گردگشری است و گاهی نبود تابلو برای نشان دادن آثار تاریخی و گردشگری باعث سردرگمی مسافران و پرس و جو از افراد محلی می شود.
اسفندیاری: سال گذشته به دلیل بی تجربگی برخی مسئولان بیش از 600 تن میوه شب عید مردم خارج از شبکه و در میدان های کازرون و اهواز فروخته شد.
وجود گودال های بدون حفاظ در پیاده رو های شهر یاسوج ممکن است برای هر یک از شهروندان خطراتی را ایجاد کند.