نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
صبح زاگرس
دانا

عناوین برگزيده

در گفتگو با مدیرکل تامین اجتماعی استان؛
نور محمدی گفت: بیمه زنان خانه دار فرصتی طلایی برای بانوان این استان است که در آینده از مزایای آن استفاده کنند، البته زنانی می توانند خود را بیمه کنند که شرایط بیمه شدن را داشته باشند.
در جمع خبرنگاران مطرح شد؛
کامروز امینی: هیچ کدام از اجساد با صرف معاینه ظاهری قابل تشخیص نبود شدت صدمات برخی ها کمتر بود و یکسری از هم گسیختگی بیشتری داشتند و هیج کدام با چهره قابل شناسایی نبودند.
شان و منزلت بانوان با حجاب حفظ خواهد شد از طرفی ظهور پدیده مدگرایی و به اصطلاح غرب گرایی شان و ارزش زن را به حاشیه می برد.
نمایشگاه توانمندی های بانوان استان در یاسوج با حضور معاون اقتصادی استاندار افتتاح شد.
همزمان با سراسر کشور و به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س)، همایش بزرگ سه ساله های حسینی در یاسوج برگزار شد.
بانوان پایگاه ولایت مصلی در اردوی جهادی یک روزه در سروک شرکت کردند و کمک کار خانواده ها در برداشت ماش از مزارع شدند.
رئیس آموزش و پرورش عشایر استان به خبر تاریکی مطلق در مدرسه سربیشه زیلایی واکنش نشان داد.
بهسازی و آسفالت راه های ارتباطی موشمی علیا و وسطی، لعل مینا و زیتون بعد از 9 ماه از تعیین پیمانکار، همچنان غیر فعال است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اولین نمایشگاه ویژه بانوان در شهر یاسوج خبر داد.
مدرسه ابتدایی "سربیشه" زیلایی بخش بویراحمد بدون آب و برق است و گویا آموزش و پرورش عشایر استان به این موضوع بی توجه بوده چرا که سه معلمی که در آن ساکن هستند در تاریکی مطلق به سر می برند و دانش آموزان بدون آب و برق در آن درس می خوانند.
شهید گمنامی که بهمن ماه سال 96 در دانشکده فنی و حرفه ای دختران به خاک سپرده شد هنوز بدون یادمان است و گویا گمنامی این شهید قرار است همچنان ادامه داشته باشد.
عدم جمع آوری به موقع زباله ها در روستاهای این استان به یک مشکل جدی تبدیل شده و چهره ای زشت را برای برخی از روستاها ایجاد کرده است.
عشایر و روستائیان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به اینکه جمعیت زیادی را به خود اختصاص داده اند در اقتصاد و تولیدات استان نیز تاثیرگذاری مناسبی دارند.
انتخابات مجلس شورای اسلامی اسفند ماه سال 98 برگزار می شود اما گویا برخی ها به صورت چراغ خاموش در فضای مجازی در حال تبلیغات هستند.
ایستگاه سرآبتاوه یکی از ایستگاه هایی است که همچنان سرگردان است و چند ایستگاه دارد که باعث سردرگمی مسافران شده است.