نظرسنجی

ایا از عملکرد مدیرکل امور بانوان کهگیلویه و بویراحمد راضی هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

همایش امران به معروف و ناهیان از منکر در حالی برگزارشد که شرکت کنندگان شعارهای قوه قضائیه اقدام انقلابی و امنیت اخلاقی را سر می دادند.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از چهاردهمین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
فساد اداری در کهگیلویه و بویراحمد بیداد می کند
این جمله برو فردا بیا را نیز زیاد شندیده ایم یا برو هفته بعد بیا مردم نیز ناچار پرونده به دست هفته بعد یا روز بعد مراجعه می کنند البته اگر شانس بیاوری و فرد مورد نظر در اداره حضور داشته باشد که در غیر این صورت یا باید ساعت ها تحمل کنی و یا باز هم بروی و فردا مراجعه کنی.
بازخوانی همایش شیرخوراگان حسینی در حسینیه ثارالله یاسوج در سال گذشته را می بینید.
مسول طلایه داران ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد گفت:گاهی در فضای مجازی فیلم ها و تصاویری با اسم برخورد فیزیکی امران به معروف و ناهیان از منکر با یک دختر بدحجاب منتشر می شود که کاملا کذب است.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از برگزاری راهپیمایی امران به معروف و ناهیان منکر در یاسوج خبر داد.
باز هم حاشیه در دانشگاه یاسوج/
بر اساس شواهد و در پی بی هماهنگی های مسئولان دانشگاه یاسوج ، برخی از ورودی سال گذشته این دانشگاه بدون خوابگاه مانده انده و مسئولان جوابگوی مطالبه آنها در این دانشگاه نیستند.
مراسم گرامیداشت پزشک متهعد مرحومه مغفوره خانم دکتر سیده فرخنده حسینی درروز سه شنبه مورخ 28 شهریور 96 در یاسوج برگزار می شود.
گل های زیبای آفتاب گردون را ببینید.
استان های لر نشین آیین و لباس محلی خاص خود را دارند در این میان لباس محلی کهگیلویه و بویراحمد یکی از جذاب ترین لباس های محلی در کشور است که به تازگی نیز جزء آثار ملی ثبت شده است.
دنیای هنر و بازیگری مقوله ای است که برخی با حضور در این عرصه نقش های ماندگاری را از خود به یادگار می گذارند و تا سالها و شاید تا همیشه هنرمندی انها در سریال ها و فیلم ها به یادگار بماند.
این مادر جایی برای حمام کردن کودکانش ندارد در سطلی آب گرم می کند و آنها را حمام می کند حمام آنها در چند سطل آب خلاصه می شود نه وان حمامی و نه خبری از دوش حمام است.
اکنون برای به دست آوردن این ثواب نیازی به حفر چاه نیست بلکه به صورت ساده تر کافی است یک دستگاه آب سرد کن خریداری و در مکان های عرصه سلامت مردم قرار دهید تا افراد تشنه سیراب شوند.
شهید کهگیلویه و بویراحمد که یک روز قبل از شهادتش جای قبرش را به مادرش نشان داد و گفت من را اینجا خاک کنید چند روز دیگر به آروزیم می رسم.
گاهی افرادی هستند که شب تا صبح را جارو به دست از این سر خیابان تا سر دیگر جار می کشند که صبح وقتی من و شما به خیابان می رویم لذت تمیز بودن را درک کنیم اما گاهی خود ما وقتی می گویند آشغال نریزید جواب می دهیم دوست داریم عوارض می دهیم.