نظرسنجی

به کدام بخش سایت زنان بیشتر علاقه مند هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

تشخیص بیماری آنها خیلی سخت نبود چرا که با دیدن اندام نحیف و صورتشان متوجه شدم که هر سه آنها دچار بیماری تالاسمی هستند.
اولین سبد غذایی در سال 96 به مناسبت ماه رمضان، از فردا 8 خرداد ماه در میان دهک‌های کم درآمد جامعه توزیع خواهد شد که ارزش این سبد به ازای هر نفر 30 هزار تومان خواهد بود.
نوینسده کتاب "قفسی که شکست" گفت: 8 سال و نیم در اسارت نیروهای عراقی بودم و این کتاب دوران کمر شکن اسارت و دشواری های جنگ نوشته شده است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 46 شهید و 10 آزاده از کهگیلویه و بویراحمد در عملیات بیت المقدس شرکت داشتند.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: شتاب آسیب‌های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد نگران‌کننده است.
گلزار شهدای شهر یاسوج به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره شهدای بیت المقدس غبار روبی شد.
زیباترین تصاویر روز از استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد که طبیعتی بکر و آب و هوایی جذاب دارد.
مادر کاووس عباسی یکی از سه کارگری که بر اثر سوختگی در کارخانه فولاد برای درمان به بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان منتقل شده است، گفت: امروز هنوز اطلاع دقیقی از وضعیت کاووس ندارم و منتظر دکتر هستیم که درصد سوختگی را اعلام کند اما دیروز وضعیت خوبی نداشت و وخیم بود و هنوز نمی تواند چیزی بخورد.
زنان نیمی از جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد را تشکیل می دهند و در سالهای اخیر فعالیت در عرصه سیاسی را نیز در دستور کار قرار داده اند و برخی از انها نیز در پارلمان های محلی همچون شورای شهر راه یافته اند.
در بارندگی های بهاری سال جاری تگرگ باعث خسارت های زیادی به محصولات کشاورزان شد که این روزها این قشر درد و دل های زیادی دارند.
هر سال که می گذرد بیکاری در استان با توجه به اینکه شغلی ایجاد نمی شود و کارخانه ها تعطیل می شود در حال افزایش است اما مسئولان این استان کاهش نرخ بیکاری 5.5 درصدی را عنوان می کنند حال باید گفت کدامین را باور کنیم.
مدیر اجرائیات شهرداری یاسوج گفت: هزار و 500 بنر تبلیغاتی جمع آوری بنرهای تبلیغاتی در شهر یاسوجنامزدهای شوراهای اسلامی شهر یاسوج که در مناطق ممنوعه نصب شده بود، جمع آوری شد.
تبلیغات گسترده در سطح شهر کوچک یاسوج باعث ایجاد چهره ای نا زیبا در این شهر شده است و زحمت رفتگران را دو چندان کرده.
ازدواج همواره از قدیمی ترین و محکم ترین پیمان های میان انسان می باشد. این پیمان که آغاز رابطه ای میان دو انسان می باشد اساس و مبنای بقای بشر نیز به شمار می آید، لذا اهمیت آن باعث گردیده تا علاوه بر شریعت اسلام، قانون نیز به منظور حفظ حرمت این سنت قدیمی تدابیری را اتخاذ نمایند.
تعدادی از کارگران مرغ زنده فروش شهرستان کهگیلویه جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعتراض کردند که مشکل آنها توسط رییس سازمان جهادکشاورزی استان بر طرف شد.