نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
صبح زاگرس
دانا

عناوین برگزيده

گفت و گو با جوان موفق کهگیلویه و بویراحمدی؛
محمد علی کیانی دانشجوی جوان کهگیلویه و بویراحمدی که هم اکنون مدیر عامل موسسه ملی مرهم بوده و زندگی جالبی داشته است، فردی که همیشه قصد داشته به دیگران کمک کند و به آرزویش رسید.
به مناسبت سالروز سقوط هواپیمای C130؛
خداعفو عبدیان خبرنگار شهید کهگیلویه و بویراحمدی است که در سانحه سقوط هواپیمای c130 به همراه 128 نفر از نظامیان و خبرنگاران که برای پوشش خبری رزمایش نظامی عازم منطقه چابهار بود، به شهادت رسیدند.
فرشتگان کوچک در انتظار دستانی مهربان؛
مادر جوان یاسوجی که به اجبار پدر و مادر ازدواج کرد و شوهری که شیشه مصرف می کرد با چاقو سراغشان می رفت اکنون با دو دختر 3 و 6 ساله اش زندگی سختی دارند اما این مادر نمی خواهد جلوی کسی دستش را دراز کند.
در حاشیه سفر معاون رئیس جمهور به استان؛
باید پرسید دستاوردهای سفرهای قبلی معاونین امور زنان و خانواده رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد چه بوده است و چه کارهای ارزشمندی برای بانوان این استان انجام داده اند؛ بیان حرف های خوب کافی نیست، همه چیز باید در عمل ثابت شود، مشاغلی که هر بار به زنان این استان وعده داده می شود به کجا رفت و اکنون چه وضعیتی دارد؟
در نشست خبری مسئول بسیج جامعه زنان کشور مطرح شد؛
مینو اصلانی: زن شرقی جایگاهی در تاریخ ندارد و جایگاهی برای الگو شدن ندارد و زن غربی تیز نمی تواند یک الگو باشد الگوی برون رفت از مشکلات الگوی نه شرقی نه غربی است بلکه الگوی زن مسلمان است که ایستادگی و مقاومتش زبانزد است، این زن بن بست شکن است.
درخشش موی تای کاران دختر کهگیلویه و بویراحمدی در رویداد المپیاد استعدادهای برتر موی تای کشور در زنجان موجب تحسین داوران و مربیان شد.
گرایش دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی به فضای مجازی در تابستان گذشته به شدت افزایش یافته است شاید انگشت شمار دانش اموز در مدارس استان پیدا شود که گوشی همراه ندارند.
پل سوم بشار هشداری برای دفتر فنی استانداری بود که کیفیت و کمیت اجرای پروژه ها را با دقت بیشتری نظارت کنند.
در گفتگوی جذاب با دو گوینده رادیو و تلویزیون استان مطرح شد:
شیوا و آمنه رضایی زاده دو خواهر موفق کهگیلویه و بویراحمدی هستند که در صدا و سیمای استان فعالیت می کنند؛ در گفتگویی جذاب با آن ها از لحظات تلخ و شیرین کارشان و چالش های زندگی و همچنین پوشش خاص در برنامه شویل دنا پرداخته ایم.
نمایشگاه گل و گیاه از 20 آبان ماه در مصلی امام خمینی (ره) شهر یاسوج در حال برگزاری است.
شکوفه نیکمرام و پریسا جهانفکریان دو بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی هستند که به اردوی تیم ملی در رشته وزنه برداری دعوت شده اند.
روستای توریستی کریک دو امامزاده دارد که زینت بخش این روستای زیبا هستند و رودخانه وسط این روستا زیبایی دوچندانی به روستای تاریخی کریک داده است.
#چشم_انتظار_مهر
بانوی یاسوجی که نان آور خانه اش نیز بود، با یک چرخ خیاطی زندگی اش را می چرخاند که با خرابی و از کار افتادن آن، چرخ زندگی اش نیز از چرخش ایستاده است.
بانوان یاسوجی نیز همچون مردان در راهیپمایی بزرگ یوم الله 13 آبان شرکت کردند.