نظرسنجی

به کدام بخش سایت زنان بیشتر علاقه مند هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
یتیم خانه ایران
"ناسور" اولین انیمیشن سینمایی با موضوع عاشورا است/ رفرنس اصلی این محصول کتاب "نفس المهموم" شیخ عباس قمی است
جست وجوگر اخبار

عناوین برگزيده

اگر فضای مجازی و به تاثیر از آن شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، وات ساپ و اینستا را از نوبرانه های تکنولوژی بدانیم به درستی خواهیم دید که حضور این نوع از تکنولوژی در خانواده ها توانسته اند ارتباطات عاطفی میان خانواده ها را کم رنگ کنند.به واقع هم صحبتی، مشاوره و ارتباطات عاطفی از زمانی که تکنولوژی پا به عرصه ی زندگی گذاشت هر روز رنگ باختند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تغییر نام استادیوم 15 هزار نفری یاسوج واکنش نشان داد و گفت اسم این استادیوم قبلا در شورای نامگذاری مشخص شده است.
به مناسبت عید مبعث:
سرپرست انجمن علمى هوافضاى شهرستان بویراحمد از برگزاری جشنواره پرواز بالن آرزوها در پارک مهرورزی یاسوج خبر داد.
زن 45 ساله دارای عارضه قلبی توسط اورژانس هوایی یاسوج در روستای دره رزی منطقه آجم از توابع دیشموک شهرستان کهگیلویه توسط اورژانس هوایی یاسوج نجات یافت.
جوان 33 ساله کهگیلویه و بویراحمدی به واسطه اتفاق تلخی که در سه ماهگی برایش رخ داده است تا کنون 37 عمل جراحی بر روی صورتش انجام داده است.
خانواده ای هستند که پدرشان در زندان است و حکم جلب مادرشان نیز به دلیل بدهی صادر شده است، اکنون چهار فرزندشان مانده اند که با وجود استعداد زیاد اما درس را رها کرده اند و برای نجات پدر و مادر خود را به آب و آتش می زنند.
کارآفرین برتر کشوری:
کارآفرین برتر کشوری که چند روزی است به عنوان مدیرعامل گلخانه داران کشور انتخاب شده است در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: از سال 1386 با 3 هزار و 200 متر گلخانه و 5 کارگر شروع کردم اکنون 5 هکتار گلخانه دارم که نزدیک به 70 نفر به طور مستقیم و 150 نفر به طور غیر مستقیم در این گلخانه ها مشغول به کار هستند.
کودکان یاسوجی در مسجد قبای یاسوج سه روز اعتکاف را به جا آورده آنها می گویند اینجا به خدا نزدیک تر هستیم.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بانوان معتکف مسجد قبای یاسوج دیدار کرد.
اخیرا در بعضی از سایت های محلی خبری با عنوان مرگ نوزاد در بیمارستان شهدای گمنام به دلیل کمبود نیروی متخصص و تجهیزات پزشکی منتشر شده است لذا این بیمارستان ضمن تسلیت و همدردی با خانواده نوزاد موارد مطرح شده را تکذیب و جهت روشن شدن اذهان عمومی موارد زیر را اعلام می دارد.
رییس بیمارستان شهدای گمنام یاسوج مطالب منتشر شده در فضای مجازی در مورد خفه شدن نوزاد تازه متولد شده در این بیمارستان را تکذیب کرد و گفت: نوزاد در این بیمارستان متولد شد اما با توجه به وضعیتی که داشت به استان فارس برای درمان اعزام شد.
به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشک:
23 فروردین ماه به نام روز دندانپزشکی نامگذاری شده است در همین خصوص گفت و گوی خواندنی با یکی از متخصصان دندانپزشکی در یاسوج داشتیم که در زیر می خوانید.
به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشک:
23 فروردین ماه به نام روز دندانپزشکی نامگذاری شده است در همین خصوص گفت و گوی خواندنی با یکی از متخصصان دندانپزشکی در یاسوج داشتیم که در زیر می خوانید.
دست فروشی زنان مرگ تدریجی آنها را در پی دارد ، اما در استان کهگیلویه و بویراحمد زنان سرپرست خانواری هستند که به علت نداری و وضعیت بد معیشت برای امرار معاش خانواده خود اقدام به کندن و فروش گیاهان کوهی در پیاده روها و معابر شهری می کنند هر چند که این کار خلاف است.
این روزها حقوق سیصد هزار تومان، چهارصد هزار تومان و پانصد هزار تومان برای یک خانواده مبلغ زیادی نیست اما بانوان کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج برای این مبلغ ناچیز نیز دست به کار دست فروشی می زنند.