نظرسنجی

ایا از عملکرد مدیرکل امور بانوان کهگیلویه و بویراحمد راضی هستید؟
خبرنگار افتخاری
طنین یاس
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
دانا

عناوین برگزيده

جلسه شورای فنی با حضور مدیران کل و معاون عمرانی استاندار برگزار شد و در ابتدای این جلسه مصوبات شوراهای فنی در گذشته مورد بررسی قرار گرفت.
نماز طلب باران یا همان نماز استسقاء در یاسوج برگزار شد.
شهر یاسوج پاساژهایی دارد که هنوز گاز کشی نشده اند و پر از وسایل گرم کننده کپسولی و نفتی است که زنگ خطری برای مسئولان است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بخشی از آسیب های اجتماعی جامعه ناشی از نبود برنامه های شاد است همه دستگاه های فرهنگی فضایی شاد برای جوانان ایجاد کنند.
شهر یاسوج پر از تلفن عمومی هایی است که تعداد زیادی از آنها دیگر تاریخی شده اند و سالهاست گرد و غبار بی توجهی بر روی آنها نشسته است.
نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر و بیست و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: از آقایان گله‌مند هستیم که زنان را به رسمیت نمی‌شناسند، این در حالی است که اکنون بانوان استان آماده حضور در نشست‌های رسمی خود را ندارند، زنان باید مسئولیت‌های اداری را همچون فعالیت‌های منزل مدیریت کنند.
مدیراجرایی موسسه خیریه محکم در کهگیلویه و بویراحمد گفت: 280 بیمار دارای ناهنجاری مادزادی به تهران معرفی که از این تعداد 96 نفر تحت درمان و جراحی رایگان قرار گرفتند.
بی کفیتی نان در کهگیلویه و بویراحمد مسئله ای مهم است که برخی دلیل آن را آرد، برخی گندم، برخی نانوایی ها و برخی شاطرها می دانند و مردم نیز همچنان گلایه مند هستند.
وانت های میوه فروش و دست فروشان دغدغه جدید استاندار است چرا که هم بحث معیشت این افراد در میان است و هم چهره نامناسبی در ورودی های شهر ایجاد کرده اند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آرد الوده و کپک زده در چند ماه قبل در میان نانوایی ها توزیع شد گفت: از متولی این کار شکایت و هم اکنون حکم تعطیلی این کارخانه تولید آرد صادر شده است.
سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد در بهمن ماه سال جاری میزبان تیم جراحی پلاستیک خواهد بود.
زندگی عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در کنار سختیها و مشقت هایش از سادگی و زیبایی های خاصی نیز برخوردار است.
بانوان فعال سیاسی و فرهنگی استان ضمن مکوم کردن اغتشاشات اخیر در کشور از مردم ایران دعوت کردند که باری دیگر به جهان ثابت کنند ایران استوار تر از همیشه می ماند.
مدیرکل جدید امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار کرد.