نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
صبح زاگرس
دانا

عناوین برگزيده

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: با اجرای این طرح در مدارس استان ضمن شناسایی استعداد ها شاهد رشد و پیشرفت و پرورش دانش‌آموزان دختر و توانمندی آنها در فعالیت‌های اجتماعی خواهیم بود.
سازمان "صمت" استان قیمت جدید نان یارانه ای نوع 1 در استان را اعلام کرد.
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری برنامه های مختلف توسط این قشر به مناسبت هفته بسیج خبر داد.
یکی از بخش هایی که در سفر هیئت دولت به استان به لحاظ رسانه ای کمتر مورد توجه قرار گرفت و مورد غفلت واقع شد خبرهای مربوط به معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری بود.
پس از انتشار خبر فاجعه زیست محیطی در زیلایی فرماندار شهرستان مارگون و گروهی از کارشناسان محیط زیست از این دریاچه بازدید کردند.
علی احمد زاده با اشاره به سیر نزولی کرونا در استان و مورد توجه قرار دادن این وضعیت توسط علوم پزشکی گفت: واکسیناسیون دانش آموزان بالای ۱۲ سال استان انجام شود.
رئیس مرکز بهداشت و درمان بویراحمد
رئیس شبکه بهداشت شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه 67درصد مردم این شهرستان در مقابل کرونا واکسینه شدند گفت: کرونا متاسفانه جان ۳۷۶نفر را تا کنون در شهرستان گرفته است.
نهمین جشنواره «اسوه‌های صبر و مقاومت» با حضور جمعی از مادران و همسران شهدای ارتش در یاسوج برگزار شد.
مرکز واکسیناسیون عمومی سپاه فتح در حسینیه ثار الله سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به صورت 2 شیفت در قالب طرح شهید سلیمانی به مردم خدمات رسانی می کند.
افزایش قیمت 380هزارتومانی لباس فرم، داد والدین را درآورد تا گرانی به ایستگاه دانش آموزان برسد.
نمای رومی،آفت جدیدی در سبک معماری ایرانی اسلامی که این روزها در شهر یاسوج رواج یافته است و هر روز شاهده افزایش قارچ گونه این ساختمان ها در مرکز استان هستیم.
کارگاهی که کرونا آن را زمین گیرکرد؛
یکی از کارگاه های تعاونی شهر یاسوج که برای حدود سی بانوی بی سرپرست یا بدسرپرست فرصت اشتغال ایجاد کرده بود اکنون گرفتار بلاهای ناشی از کرونا شده است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از دستگیری عوامل نزاع و درگیری در مرکز شهر یاسوج در کمتر از ۴ ساعت توسط سبزپوشان نیروی انتظامی خبر داد
کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان هایی است که نامش در میان استان های با شیب نزولی شیوع کرونا دیده نمی شود و همچنان روند ثابت ابتلا و بستری را سپری می کند.
خواننده سروده های انقلابی گفت: مقام معظم رهبری همیشه اگر صحبتی می فرمایند بر اساس اصول است و تحقیقات فکری پشت آن است که حرفشان حسن ختام است و منافع مردم و کشور را می خواهند و جز آن حرفی ندارند.