نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟
صبح زاگرس
دانا

عناوین برگزيده

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی:
اعتبارات جذب شده از حوزه نفت به بهمئی در مجموع نزدیک به 80 میلیارد ریال بود که هزینه احداث چند سالن و زمین چمن در سطح شهرستان شد.
گزارش؛
بانوان ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی نشان دادند که با داشتن حجاب هم می توان در دنیا حرف اول را زد و پشت حریفان و بدخواهان که حجاب را محدودیت می دانند بر زمین زدند.
نایب رئیس هیات کونگفو استان کهگیلویه بویراحمد خبر داد:
نایب رئیس هیات کونگفو بانوان کهگیلویه بویراحمد از کسب مقام دوم تیمی بانوان در رقابتهای قهرمانی کشور استایل اوسیما که به صورت مجازی برگزار شد خبر داد.
زیرساخت های ورزشی ویژه بانوان در کهگیلویه و بویراحمد با کمبود مواجه است در حالی که نیمی از جمعیت این استان را بانوان تشکیل می دهند و نیازمند توجه ویژه مسئولان به اماکن ورزشی ویژه بانوان هستند.
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد
سحر ضیایی گفت: من به عنوان یک بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی از پلیس در برخورد با قانون شکنی از جمله بدحجابی در جامعه حمایت می کنم.
دو بانوی کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات پتانک که در اهواز برگزار شد توانستند مقام دوم را کسب کنند.
ورزش کردن با وجود همه مزیت هایی که دارد اما برای برخی از بانوان به ویزه بانوان خانه دار کهگیلویه و بویراحمدی اهمیتی ندارد.
ورزش صبحگاهی زنان شاغل در ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج برگزار شد.
در گفت وگو با بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی مطرح شد:
نادیا اعتماد مقدم تنها بانوی ورزشکاری که در رشته ورزشی موتای از ایران به مسابقات بین المللی در ارمنستان اعزام شد کاپ قهرمانی را دریافت کرد.
مسابقات قهرمانی کشوری در اهواز
دختران کاراته کای شهرستان بهمئی در مسابقات قهرمانی کشوری به مقام دومی رسیدند.
،تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران با تساوی برابر تاسیسات تهران نایب قهرمان لیگ برتر هندبال بانوان کشور شد.
همایش پیاده روی با چاشنی گلایه و شکایت؛
بانوان یاسوجی که در همایش پیاده روی شرکت کرده بودند نسبت به برخی مشکلات در حوزه زنان از جمله بیکاری و فضای نامناسب پارک بانوان شهر یاسوج گلایه داشتند و خواستار رفع این مشکلات بودند.
تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران در هفته دهم لیگ برتر،هیات هندبال اصفهان را شکست داد.
مسوولین ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان منطقه دو کشور با حضور در یاسوج، نشت هم اندیشی برگزار کردند.
نایب رئیس هیئت فوتبال استان گفت :از سوی امور ورزش بانوان فدراسیون فوتبال کشور ،چهار بانوی استان کهگیلویه وبویراحمد به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان کشور دعوت شد .