صبح زاگرس
دانا
14. مهر 1400 - 13:37
یکی از بخش هایی که در سفر هیئت دولت به استان به لحاظ رسانه ای کمتر مورد توجه قرار گرفت و مورد غفلت واقع شد خبرهای مربوط به معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری بود.

نهم مهرماه برای استان کهگیلویه و بویراحمد روز مهمی بود چرا که رئیس جمهور به همراه جمعی از اعضای هیئت دولت در پنجمین سفر استانی خود به کهگیلویه و بویراحمد سفر کردند و مصوبات خوبی نیز برای توسعه و پیشرفت استان داشتند.

 

سفر رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد به خوبی توسط رسانه ها پوشش خبری داده شد اما یکی از بخش هایی که به لحاظ رسانه ای کمتر مورد توجه قرار گرفت و مورد غفلت واقع شد خبرهای مربوط به معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری بود؛ این در حالی است که انسیه خزعلی شب قبل از سفر رئیس جمهور وارد یاسوج شده بود.

 

به نظر می رسد ضعف اصلی از سوی معاونت زنان استانداری کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است چرا که اطلاع رسانی مناسبی انجام نشد و حتی این رسانه نیز این موضوع را پیگیری کرد اما پاسخی از سوی مسئول مربوطه دریافت نکرد.

 

اکنون باید مشخص شود چه برنامه هایی برای زنان که حداقل نیمی از جمعیت استان را تشکیل می دهند انجام کرفته و چه مصوباتی تنظیم شده است.

 

صفحه توئیتر صبح زاگرس نیز به این موضوع پرداخته است و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری را خطاب قرار داده است تا این موضوع را پیگیری کند.

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب