صبح زاگرس
دانا
9. اسفند 1397 - 8:24
خاکی بودن و وضعیت نامناسب زیرگذر پل شهید عوض زاده باعث ایجاد نارضایتی های در سطح شهر شده است.

به نقل از ایل بانو، دو امامزاده در شهر یاسوج وجود دارد که  در ایام تعطیل به ویژه ایام تعطیلات نوروز مسافران زیادی برای استراحت و زیارت به این دو امامزاده می روند امامزاده عبدالله و امامزاده فرج الله به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای بکر از استان هر ساله در همه فصل ها میزبان مسافران زیادی از سراسر کشور است.

 

بنابراین نیاز است که اداره کل اوقاف استان و شهرداری یاسوج نسبت به زیباسازی و مسیر ارتباطی مناسب این دو امامزده  تلاش بیشتری داشته باشند، امامزاده عبدااله مسیر ارتباطی مناسبی دارد اما امامزاده فرج الله شهر یاسوج که برای رسیدن به آن باید از زیرگذر پل شهید عوض زاده رد شوند وضعیت نامناسبی دارد.

 

 

 

پل شهید عوض زاده یکی از پل های شهر یاسوج است قدمت نسبتا زیادی نیز دارد اما با این وجود زیرگذر این پل در وضعیت بسیار نامناسبی است  که باعث ایجاد نارضایتی بسیار  شدید  شهروندانی شده است که هر روزه برای رفتن به خانه خود باید از این منطقه عبور کنند.

 

وقتی از زیرگذر  این پل عبور می کنید به دلیل نا مناسب بودن  ظاهر و اطراف در حقیقت حس می کنید  که از یک منطقه متروکه در حال عبور هستید اما وقتی پل را رد می کنیم به منطقه ای زیبا می رسیم که می توان گفت بر بام یاسوج قرار دارد.

 
 

 

انتظار می رود اداره کل اوقاف استان به همراه شهرداری یاسوج نسبت به مناسب سازی این مسیر ارتباطی اقدام کنند چرا که در شام مرکز استان نیست که زیرگذر یک پل پر رفت امد در چنین وضعیتی قرار گرفته باشد.

 

با آسفالت کردن چند متر راه ارتباطی در زیر این پل و رنگ آمیزی ستون های پل می توان چهره ای بسیار زیبا ایجاد کرد برای ایجاد فضای مناسب به هزینه های گزاف نیازی نیست فقط اندکی سلیقه و ابتکار نیاز است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب