صبح زاگرس
دانا
16. دى 1397 - 11:02
میزخدمت که قرار بود به مکانی برای تسهیل کار ارباب رجوع تبدیل شود گویا در حال تغییر کاربری دادن هستند.

از چند ماه قبل شاهد راه اندازی میز خدمت در ادارات مختلف استان بودیم به گونه ای که در مدت یک ماه در همه اداتر استان این میزگرد راه اندازی شد هر چند که می توان گفت که کار خوبی بود اما گویا این میزهای خدمت در حال تغییر کابری هستند و کسی هواسش نیست که این تنها برای راحتی مردم بود نه اینکه بیشتر اذیت شوند.

در اوایل میزهای خدمت خیلی شلوغ نبود اما در برخی اداتر شاهد شلوغی بیش از حد این میزهای خدمت هستیم  به گونه ای که  در برخی ادارات مشکلات کمتر که نکرده اند بلکه بیشتر نیز می کنند، و اتاق رئیس را به عنوان خط قرمز در نظر گرفته اند.

-

میز خدمت مشکل سردرگمی مردم در ادارات را تا اندازه ای حل کرد اما اینکه اتاق رئیس بخواهد به یک خط قرمز تبدیل شود جای تامل دارد،  دسترسی مردم با اقا رئیس یک اداره نباید خیلی شخت باشد اما گویا این میز خدمت در برخی ادارات  به یک مانع تبدیل شده است.

آقایان مسئول هواستان به میزهای خدمت ادارات باشد به گونه ای نشود که میزهای خدمت نیاز به سر صف ایستادن داشته باشد یا به بخشی تبدیل شود که سایر کارمندان ادارات به فضای مجازی شان برسند و بقیه مجبور باشند سر صف در میز خدمت بایستند که کارشان انجام شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب