دانا
صبح زاگرس
19. مهر 1397 - 13:12
شهید گمنامی که بهمن ماه سال 96 در دانشکده فنی و حرفه ای دختران به خاک سپرده شد هنوز بدون یادمان است و گویا گمنامی این شهید قرار است همچنان ادامه داشته باشد.

بهمن ماه سال 96 بود که خبر رسید قرار است یک شهید گمنام در دانشکده فنی و حرفه ای خواهران یاسوج دفن شود این خبر برای بانوان این شهر یک خبر خوشحال کننده بود چرا که قرار بود در یک مکان ویژه خواهران یک شهید گمنام دفن شود همه چیز در حال آماده شدن بود و سرانجام شهید گمنام 29 بهمن ماه به یاسوج رسید.

 

30 بهمن ماه سال 96 بود که این شهید گمنام با حضور پر شور بانوان فنی و حرفه ای خواهران و حضور مسئولان در این دانشکده به خاک سپرده شد و اکنون مهر ماه سال 97 است و یادمان مناسبی برای این شهید گمنام هنوز نصب نشده است شاید قرار است اینجا نیز گمنام باشد.

 

 

در همین خصوص با رئیس دانشکده فنی و حرفه ای خواهران یاسوج هم صحبت شده ایم که در زیر می خوانید.

 

فرزانه آرامش با بیان اینکه لحظه ای پیگیری این موضوع را به عقب نمی اندازم گفت: هفته گذشته در همین خصوص جلسه ای با حضور مسئولان استان تشکیل شد و اعتبار اولیه لازم برای ساخت یادمان شهید گمنام مشخص شده است که پیگیری های لازم نیز در حال انجام است.

 

وی گفت: جلسه گروه معماری برای تعیین نقشه یادمان تشکیل شد و یکشنبه آخرین فرصت برای ارایه نقشه های پیشنهادی برای این یادمان است که به محض مشخص شدن نقشه کار ساخت المان آغاز می شود که سعی می کنیم تا قبل از فصل سرما این کار را آغاز کنیم.

 

آرامش عنوان کرد: وجود شهید گمنام در دانشکده آرامشی خاص در محیط ایجاد کرده است که قابل لمس است ما نیز از هیچ تلاشی برای ساخت یادمان این شهید گمنام دریغ نمی کنیم و  با استانداری ،مدیران دستگاههای اجرایی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خیرین و سرمایه گذاران مکاتبات و رایزنی هایی برای ساخت المانی درشان شهدا داشته ام.

 

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای خواهران یاسوج ادامه داد: به امید خدا هفته اینده کار ساخت یادمان آغاز می شود و در سریع ترین زمان ممکن سعی می کنیم پایان یابد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب