صبح زاگرس
دانا
26. فروردين 1397 - 11:29
آبشار یاسوج یکی از مناطق تفریحی و گردشگری شهر یاسوج است که گویا به حال خود رها شده است.

ابشار یاسوج به دلیل اینکه  تنها دو کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد یکی از مکان های گردشگری و تفریحی است که هر ساله به ویژه در ایام نوروز پذیرای مسافران و گردشگران زیادی از سراسر کشور است به گونه ای که گاهی به دلیل حجم زیاد مسافران دیگر جایی برای اسکان ندارد و قفل می شود.

 

 

جاده دسترسی به ابشار یاسوج در هر فصل زیبایی های خاص خودش را دارد در فصل پاییز برگ های زردی که باد آن ها را جا به جا می کند و در فصل بهار که سرسبزی آن جاده های شمال را یادآوری می کند و در فصل زمستان که زیبایی های خاصی دیگر را نمایان می کند.

با وجود ورود مسافران زیاد به ابشار یاسوج بنابراین می طلبد که شهرداری یاسوج برای ساماندهی و زیباسازی این ابشار هر ساله بهتر از سال های قبل عمل کند و در زیباسازی ورودی این ابشار تلاش کند چرا که مسافران در بدو ورود به ابشار ورودی آن را می بینند اگر زیبا باشد و یا نا زیبا چهره شهر را نشان می دهد.

 

 

یکی از مخاطبان این پایگاه خبری تصاویری ارسال کرده است که از وضعیت نابسامان ورودی ابشار یاسوج حکایت دارد وزباله هایی که به حال خود رها شده اند و هیچکس در فکر جمع اوری آنها نیست و چهره ای نازیبا به ابشار یاسوج داده است.

وقتی برای ورودی این منطقه مبالغ مختلف دریافت می شود شهرداری نیز باید برای زیباسازی آن بیشتر تلاش کند.

 
 
 
 
 
انتهای پیام

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب