صبح زاگرس
دانا
20. فروردين 1397 - 11:29
اهالی روستا چنارستان علیا از وضعیت نامناسب کوچه های خود ابراز نارضایتی کرده اند که بعد از اغاز به کار اعضای جدید شورای روستا اتفاق خاصی در روستا رخ نداده است.

انتخابات اعضای شورای شهر و روستا در اردیبهشت ماه سال 96 در سراسر کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که اعضای جدید شورای شهر و روستا  در خرداد ماه کار خود را اغاز کردند و باید در جهت وعده هایی که در زمان انتخابات داده اند تلاش می کردند.

 
 
در زمان انتخابات شورای روستا در چنارستان علیا شهرستان بویراحمد، اقایان داوودی، صالحی و روشن به عنوان اعضای روستای چنارستان انتخاب شدند و طبق وعده هایی که دادند باید در راستای ساماندهی این روستا و آسفالت کوچه ها اقدام کنند که بعد از گذشت بیش از 9 ماه از اغاز به کار شورای شهر و روستا تا کنون کار خاصی در این روستا انجام نشده است.

داوودی عضو شورای روستای چنارستان به عنوان رییس شورا انتخاب شد و بعد از این انتخاب، پسرش را به عنوان دهیار روستا انتخاب کرد که مردم این روستا منتظر تغییر و تحولات و ساماندهی چنارستان هستند و تا کنون اتفاق خاصی نیفتاده است.

 وضعیت کوچه ها و خیابان های روستای چنارستان علیا شرایط مناسبی ندارند و نیاز به ساماندهی دارند که توجهی به انها نمی شود به گونه ای که در زمستان و با اندکی بارندگی عبور و مرور در این کوچه ها با مشکل مواجه می شود و موجب گلایه مردم این روستا می شود .

اکنون زمان عمل به وعده هاست و مردم انتظار دارند افرادی را که به عنوان اعضای شورای شهر و روستا انتخاب کرده اند در جهت تحقق وعده ها تلاش کنند مردم چنارستان علیا که از وضعیت کوچه های خود ابراز نارضایتی کرده اند نیز منتظر تحقق این وعده ها برای ساماندهی روستای خود هستند.

یکی از شهروند خبرنگاران این پایگاه خبری تصاویری را ارسال کرده است که از وضعیت نامناسب کوچه های چنارستان علیا حکایت دارد.

 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب