صبح زاگرس
دانا
18. فروردين 1397 - 13:26
کیوان آشنا منتخب شورای شهر یاسوج در زمان انتخابات شعارهایی از جمله احیای تیم فوتبال یاسوج، احداث تله کابین و عمل به وعده ها را مطرح کرد که اکنون مردم منتظر دیدن تغییرات خاص در شهر هستند.

کیوان آشنا با 7هزار  و 60 رای به عنوان منتخبان مردم وارد پنجمین شورای شهر یاسوج شد او علی رغم سن کمی که دارد اما با وعده ها و شعارهایی که داد توانست اعتماد مردم و جوانان را به دست بیاورد و به عنوان عضو شورای شهر انتخاب شود وی همچون سایر کاندیدهای شورای شهر در زمان انتخابات شعارها و وعده هایی را مطرح کرد که در زیر به برخی از این شعارها اشاره می شود.

شعارها بایدعمل محور باشد

کیوان اشنا در نشست های مختلف و گفت و گو با رسانه های مختلف برخی از صحبت هایش را اینگونه بیان کرد: در همان ابتدای ورود به این عرصه از انتخابات به مردم و طرفداران خود اعلام کردیم که شعارها بایدعمل محور باشدنه درشعار باقی بماند؛از همان ابتدا شعارهایم را بر مبنای  توسعه شهری و شهروندی ترسیم کردم و بیشترین تلاشمان در شورای پنجم شورای اسلامی شهر یاسوج را توسعه شهری و احیاء نکات ضعف و نگاه به پشتوانه های قوی در ایجاد یک شهر بانشاط قرار خواهیم داد.

وی گفت: چیزی که مشخص بوده مردم در این دوره به شعارها و و برنامه های نامزدها رأی دادند و خواهان یک تغییر اساسی هستند.

مبارزه با توزیع ناعادلانه خدمات در شهر یاسوج

عضو شورای شهر یاسوج تصریح کرد: یکی از شعارهای حقیر مبارزه با توزیع ناعادلانه خدمات در شهر یاسوج بود، اگر نگاهی اجمالی داشته باشیم خواهیم دید که این توزیع ناعادلانه در طول چندین دوره از شوراهای قبلی گرفته تا شورای فعلی بوده و نباید آن را به شهرداری و شورای فعلی نسبت داد چون ارائه ندادن این خدمات به قبل تر هم برمی گردد.

اشنا ادامه داد: عمده مشکلات ما همین تمرکز خدمات است و اگر دقت کنید فضای سبز ما در یک نقطه متمرکز شده که همین موضوع باعث ایجاد ترافیک،ناامنی  و برخی مشکلات دیگر شده است این موضوع  را باید با یک برنامه کلی و فراغ بال مورد بازیابی قرار گیرد به عنوان مثال اگر خدمات دریک نقطه متمرکز باشد باعث نارضایتی مردم در مناطق دیگر خواهد شد.

توسعه فضای سبز از پل مختار تا پل سوم بشار

وی افزود:  برنامه های منتخبین جدید در شورای دور پنجم خدمات دهی عادلانه به همه نقاط شهر است و قطعاً چنین اتفاقی خواهد افتاد.یکی از برنامه های اصولی و دستور کار در شورای جدید برنامه هایی از قبیل ایجاد توسعه فضای سبز از پل مختار تا پل سوم بشار و ایجاد راهکارهای جدید برای مهار ترافیک است.

آشنا بیان کرد: با توجه به اعتبارات شهرداری و اختیاراتی که  شورای شهر به عنوان نماینده مردم دارد تلاش ما تکمیل و ترمیم پارک های قبلاً احداث شده از پارک ساحلی گرفته تا پارک جنگلی و پارک آبشار است که می تواند منبع درآمد خوبی برای شهرداری و شهرمان باشد؛ عملاً تلاش های وافری در این دوره از شورا شهر برای این موضوعات خواهد دید و نشان خواهیم داد که این شورا، شورای موفق در طول این چهار سال خواهد بود.

وی عنوان کرد: ما در این دوره قول خواهیم داد که حق و حقوق بانوان محفوظ باشد

احیای تیم های پایه ورزشی

عضو شورای شهر یاسوج ادامه  داد: یکی از شعارهای حقیر در زمان تبلیغات احیای همین تیم با پروسه ای جدید بوده که برخی از دوستان منتخب در شورای دور پنجم نیز بر روی آن اهتمام جدی دارند.تمام تلاش خود را در جهت احیای این تیم خواهیم کرد، قول مساعد برای احیاء این تیم و احیای تیم های پایه ورزشی در همه ابعاد را در دستور کار شورای پنجم داده ایم.

چند وعده او از جمله احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج که یکی از آرزوهای جوانان و ورزش‌دوستان کهگیلویه و بویراحمدی است، موجب شده تا دامنه هواداران او فراگیرتر هم بشود.

احداث تله‌کابین بر فراز شهر یاسوج

آشنا همچنین وعده داده است تا با احداث تله‌کابین بر فراز شهر یاسوج، زیباترین منطقه کشور را خلق کند و پول زیبایی و طبیعت دیدنی کهگیلویه و بویراحمد را با رونق گردشگری به سفره مردم بیاورد.

اکنون مردم شهر یاسوج به ویژه جوانان ، بانوان و ورزشکاران منتظر تحقق وعده ها و شعارهای این منتخب شورای شهر هستند که طبق گفته خودش فقط شعار نباشد و باید عملی شوند اکنون مردم یاسوج منتظر احیا تیم فوتبال شهرداری یاسوج، احداث تله کابین و نگاه ویژه به بانوان هستند که هر چند بعد از گذشت بیش از 9 ماه هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است اما مردم منتظر هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب