صبح زاگرس
دانا
18. اسفند 1396 - 16:33
حضور متفاوت یکی از پیرزن های یاسوجی در نماز جمعه این شهر باعث جاری شدن اشک ها شد.

به نقل از ایل بانو، مصلی امام خمینی شهر یاسوج همچون جمعه های گذشته پر بود از حضور زنان و دختران جوانی که برای شرکت در نماز جمعه با چادرهای سفیر امده بودند در این میان حضور مادری دو مادر 70 و 80 ساله توجه همه را جلب کرد.

خطبه های نماز جمعه در حال تمام شدن بود پیرزنی وارد مصلی شد که می توان گفت اشک خیلی را درآورد دوفردی  که زیر بغل های این پیرزن را گرفته بودند که به نماز جمعه بیاورند و چند دختر جوان که با دیدن این پیرزن اشک از چشمانشان سرآزیر شده بود.

صندلی آروردند و بر روی صندلی برای خواندن نماز نشست دخترش رفت لیوانی آب آورد و با آن برایش وضو گرفت چرا که هیچ حسی در دستانش برای گرفتن وضو نبود و پاهایش نیز توان ایستادن نداشتند لبخندی که بر صورت داشت باعث جاری شدن اشک در چشمان خیلی هاشد.

اسمش امنه بود دخترش می گوید هر جمعه در نماز جمعه ها شرکت می کرد یک سال است که سکته کرده و زمین گیر شده است و دیگر نتانست به مصلی بیاید اما امروز ازم خواست که در نماز جمعه شرکت کند و من نیز قبول کردم با اینکه نمی تواند راه بورد اما با کمک چند نفر به اینجا آمدیم که نماز بخواند.

امروز 18 اسفند سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر است حضور این مادر 70 ساله در نماز جمعه پیامی بزرگ برای همه آنهایی بود که در نماز شرکت کرده بودند و به انها می گفت شما نیز روزی پیر می شوید پس قدر لحظه های عمر خود و قدر مادران خود را بدانید.

 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب