صبح زاگرس
دانا
27. آبان 1396 - 8:16
شهروندان یاسوجی در کنار کمک هایی که به مردم زلزله زده کرمانشاه کردند دلنوشته هایی نیز برای مردم این استان داشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زنان کهگیلویه وبویراحمد ایل بانو، حادثه کرمانشاه اتفاق تلخی بود که همچون زلزله بم کرمان هیچگاه فراموش نمی شود ایران اسلامی در این حادثه تلخ عزدار شد اما آرام ننشستند و به هم وطنانشان کمک کردند از پیر و جوان همه خود را موظف به کمک کردن به مردم کرمانشاه می دانند.

دیدن تصاویری که از زلزله زدگان کرمانشاه در رسانه ملی و در شبکه های اجتماعی منتشر می شدند دل هر انسانی را آزار می داد کودکانی که صورتشان پر از خاک بود، خانواده ای که چند نفر را از دست داده اند و مردی که در زیر آوار به دنبال خانواده اش می گشت همه اینها را مردم ایران و غیر ایرانی دیدند و برای کمک به زلزله زدگان شتافتند.

مردم شهر یاسوج و این استان که در همه صحنه ها جز پیشتازان بودند این بار نیز در کمک به زلزله زدگان پیشتاز شدند این مردم  با ارسال 2 میلیارد تومان کمک های غیر نقدی به کرمانشاه تا کنون ثابت کرده اند که ایرانی هستند و حضر نیستند هم وطنانشان درد بکشند و بخشی از غمهایشان شریک شدند.

خبرنگار این پایگاه خبری  یک ماژیک و یک کاغذ به شهروندان یاسوجی داد تا دلنوشته خود پیرامون مردم زلزله زده کرمانشاه را بنویسند در زیر می بینید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
گزارش: زهرا داوودی
 
انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

نظرسنجی

ایل بانو تنها سایت تخصصی زنان در استان را چگونه ازیابی می کنید؟

تازه ترین مطالب