نمایش 1 - 10 از 575
ترافیک روزهای تعطیل در مسیر کاکان و پیست اسکی یاسوج شیرینی آن را به کام مسافران و گردشگران تلخ کرد.
صنوف آلاینده در سطح شهر یاسوج به یک معضل و مشکل بزرگ تبدیل شده است که معاون عمرانی استاندار وعده بر طرف شدن این مشکل را داده است.
#چله_عزت
قبل از انقلاب اسلامی ایران در کهگیلویه و بویراحمد تنها 200 کیلومتر راه ارتباطی وجود داشت، بیش از 80 درصد روستاهای استان از داشتن راه ارتباطی حتی راه های ساده و اولیه محروم بودند اما امروز که در چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم حدود 6 هزار کیلومتر راه اعم از بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی دارد.
بررسی علل افزایش حاشیه نشینی در شهر یاسوج؛
کارشناس معماری و مسائل شهری گفت: فراهم کردن زندگی مناسب برای مردم صرفا به تامین مسکن ختم نمی شود ، مادوان و بلهزار صرفا توده هایی از مسکن هستند که بدون هیچ گونه برنامه ریزی شهری به وجود آمده است.
مشکلات شهر یاسوج که در بارش های اخیر نمایان شد نشان می دهد که مسئولان به جای گل کاری در ورودی های یاسوج گل کاشته اند.
تنگ چویل دیشموک در روزهای بارانی غرق می شود و مردم دیشموک و قلعه ریسی برای عبور باید در آب شنا کنند.
دستگاه قضایی کهگیلویه و بویراحمد و سالی پرماجرا؛
مفسدان اقتصادی استان، استخدام های فله ای، سارقان و قاتلان طلا فروشی گچساران، قاتل طلا فروشی یاسوج که در سریع ترین زمان تعیین تکلیف شدند از جمله اقدامات مناسب دستگاه قضایی و امنیتی استان در سال 97 بودند.
سوء استفاده از بانوان در قالب های تبلیغی:
" به یک فروشنده خانم با فن بیان بالا نیازمندیم؟!" جمله ای که در خیلی از دیوارهای تبلیغاتی سطح شهر نصب شده است.
جهانبخش دست ندارد اما نکته بسیار مهم اینجاست که در شهرش برای جوانان کلاس های انگیزشی برگزار می کند این یعنی جهانبخش آنقدر در زندگی اش انگیزه داشته و هدفمند کار کرده است که نه تنها هیچگاه ناامید نبوده است بلکه روز به روز با افراد و شخصیت های مهمی همراه بوده است.
کلینیک شهید مفتح یاسوج با وجود اینکه سیستم نوبت دهی اینترنتی دارد اما گویا آفلاین است و نارضایتی هایی در خصوص نوبت دهی این کلینیک ها وجود دارد.

صفحه‌ها