نمایش 1 - 10 از 354
شهروندان یاسوجی در کنار کمک هایی که به مردم زلزله زده کرمانشاه کردند دلنوشته هایی نیز برای مردم این استان داشتند.
پیرزن یاسوجی که روز گذشته از کربلا بازگشته است صبح امروز تمام دارایی اش را به مردم زلزله زده کرمانشاه اهدا کرد.
تلاش ها برای نجات علی و فاطمه در یاسوج ادامه دارد/
علی و فاطمه دو کودک یاسوجی هستند که به علت بیماری که دارند هر چه زودتر باید عمل پیوند انجام دهند اما با توجه به اینکه ژن مورد نیاز آنها در کشور آلمان یافت شده است , نیاز به کمک خیرین دارند.
زیلایی زیر غبار محرومیت/
منطقه محروم زیلایی بویراحمد پر از زنانی است که دستان پینه سته و چهره سوخته شان به جای زبان با شما حرف می زنند و همچنین پر از دخترانی است که به دلیل رنج و زحمت زیاد هیچگاه ازدواج نکردند و پیرزنانی که تک و تنها در گوشه ای زندگی می کنند.
سایت تخصصی زنان کهگیلویه و بویراحمد(ایل بانو) از جمله رسانه هایی است که در چند سال اخیر توانسته است با گزارش های مستند اجتماعی خود در سطح جامعه مرهمی بر دردهای نیازمندان و شهروندان باشد.
جولان تکدی گرها در یاسوج باعث نارضایتی شهروندان یاسوجی شده است و باعث ایجاد یک سوال در ذهن افراد می شود که کمک به این افراد درست است و کمک نکردن طبق آیات و روایات گناه است یا نیست.
میدان شهدای نیروی انتظامی یاسوج به سمت خیابان های شهدا هم پیاده روی آن و هم مسیر عبور ماشین در آن وضعیت نامناسبی دارد که نیاز دارد برای این قسمت از شهر یاسوج فکری اساسی کرد چرا که بعد از اجرای چند راه حل هنوز مشکل آن برطرف نشده است.
پلی در 15 کیلومتری شهر یاسوج قرار دارد به دلیل اینکه دو پایه بتنی این پل در اثر طغیان رودخانه تخریب شده است هر لحظه ممکن است فرو بریزد.
انتهای خیابان سه جوب و منتهی به بلوار مطهری یک دام در کمین شهروندان یاسوجی پهن شده است که هر لحظه جان انها را تهدید می کند.
اسم رمال و دعانویس را همه شنیده ایم و شاید چندباری هم با آنها برخورد کرده ایم گروهی که برخی از مردم بسیار زیاد قبولشان دارند و مبالغ زیادی را هزینه می کنند تا یک طلسم باطل شود.

صفحه‌ها