نمایش 1 - 10 از 514
فضای مجازی ذائقه جوانان یاسوجی را تغییر داده است به گونه ای که باعث کم تحرک تر و راحت طلب تر شدن آنان شده است.
مدرسه روستای نسه که بیش از 10 کودک در سال تحصیلی جدید در آن مشغول تحصیل می شوند وضعیت نامناسبی دارد و چشم انتظار همت مسئولان برای رسیدگی به مشکلات آن است.
ولنگاری و بی بند و باری در پارک های تفریحی یاسوج بیداد می کند و هیچ نظارتی نیز وجود ندارد.
امور بانوان در ادارات کهگیلویه و بویراحمد در خاموشی به سر می برند تهاجم فرهنگی و آسیب های اجتماعی که گریبان گیر بانوان استان است.
بعد از بازدید سرزده رئیس کل دادگستری از بازار یاسوج:
رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: 4 واحد صنفی قصابی که اقدام به گران فروشی کرده بودند با تخلف گران فروشی و تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
وقتی مدیرکل خسته می شود؛
وضعیت آشفته قیمت ها در بازار به گونه ای است که برای خرید یک جنس و یک کالا باید به چندین مغازه مراجعه کنی و قیمت بگیری تا شاید بتوانی قیمت منصفانه تر را پیدا کنی، عدم درج قیمت ها نیز بر این التهابی که در بازار وجود دارد می افزاید و عدم نظارت مناسب نیز مردم را نگران تر می کند.
لباس محلی کهگیلویه و بویراحمدی ها همچنان محبوب ترین لباس برای دختران جوان این استان است.
شما هم به کمپین #نذر_مهر بپیوندید؛
وقتی می خواهیم برای خرید کودکانمان مبلغی را کنار بگذاریم بیاید کودکان مناطق دور افتاده کهگیلویه و بویراحمد را نیز فراموش نکنیم اگر برای فرزند خودمان دویست تومان هزینه می کنیم پنجاه تومان نیز برای این کودکان در نظر بگیریم.
افزایش دغدغه های خانواده های درآسته بازگشایی مدارس:
آشفتگی قیمت لباس مدارس در برخی از مغازه های یاسوجی به چشم می خورد والدین هنگام خرید باید کیفیت و دوخت را مد نظر قرار دهند.
خدمت بی منت برای مردم:
امروز همچون هشت سال دفاع مقدس بانوان نیز هم پای مردان به میدان آمدند چرا که جهاد کردن مرد و زن نمی شناسد.

صفحه‌ها