نمایش 1 - 10 از 391
مبلغ 400 میلیون تومان از وام اشتغال روستائیان و عشایر به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شده است اما بانوان به ویژه بانوان سرپرست خانواده از این مبلغ چه مقدار سهم دارند.
شهر یاسوج پاساژهایی دارد که هنوز گاز کشی نشده اند و پر از وسایل گرم کننده کپسولی و نفتی است که زنگ خطری برای مسئولان است.
بازی های بومی و محلی کهگیلویه و بویراحمددر سایه بازی های راینه ای و مخرب گم شده است هیجان کودکان نیز در تبلت و گوشی خلاصه می شود.
ماجرای تلخ زندگی خانواده ای 6 نفری که وعده غذایی آنها نان خشک گوسفندان همسایه است دل هر انسانی را به درد می آورد .
بانوی فعال در بخش صنایع دستی گفت: صنایع دستی در سایر شهرها مشتری های بیشتری دارد در حالی که در یاسوج به آن اهمیت نمی دهند.
شهر یاسوج پر از تلفن عمومی هایی است که تعداد زیادی از آنها دیگر تاریخی شده اند و سالهاست گرد و غبار بی توجهی بر روی آنها نشسته است.
بی کفیتی نان در کهگیلویه و بویراحمد مسئله ای مهم است که برخی دلیل آن را آرد، برخی گندم، برخی نانوایی ها و برخی شاطرها می دانند و مردم نیز همچنان گلایه مند هستند.
وانت های میوه فروش و دست فروشان دغدغه جدید استاندار است چرا که هم بحث معیشت این افراد در میان است و هم چهره نامناسبی در ورودی های شهر ایجاد کرده اند.
مجتمع شهربانوی یاسوج که قرار بود از سوی شورای شهر برای کمک به امرار معاش زنان بی سرپرست ساخته شود تنها در شعار باقی ماند و به خاطره ها پیوست.
بانوان کهگیلویه و بویراحمد همواره در صحنه های مختلف ثابت کرده اند که دوشادوش مردان برای رشد و توسعه استان و کشور و همچنین تامین مایحتاج زندگی خود و خانواده هایشان در تلاش و تکاپو هستند.

صفحه‌ها