نمایش 1 - 10 از 590
مهمترین مطالبه شهروندان از مسئولان:
خاکی بودن و وضعیت نامناسب زیرگذر پل شهید عوض زاده باعث ایجاد نارضایتی های در سطح شهر شده است.
آمارها نشان می دهد که در 10 ماه گذشته در کهگیلویه و بویراحمد 150 نفر در اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده اند.
وقتی همدلی در عمل تجلی یابد:
بانوان یاسوجی در اقدامی جالب با اهدای تخصص خود به زوج های جوان نیازمند کهگیلویه و بویراحمدی کمک کردند.
مهمترین مطالبه شهروندان از مسئولان:
خیلی از مردم ما جشن های عروسی را در تفنگ و تیراندازی می بینند فکر می کنند هر چقد بیشتر تیراندازی کنند مجلسشان شاد تر می شود و یا بقیه بیشتر تعریف می دهند که در فلان عروسی مثلا 10 نفر با تفنگ تیراندازی می کردند.
دهبانی پور:هیچ ظرفیت قانونی برای برخورد با آنهایی که بدون مجور اقدام به انتشار چنین کلیپ هایی می کنند در اختیار نداریم و دستگاه های قضایی، امنیتی و پلیس فتا می توانند وارد این کار شوند و ارشاد کنند چرا که برخورد فیزیکی نیز جواب نمی دهد بلکه ممکن است این موضوع را تشدید کند.
با وجود اینکه بارش برف مشکلاتی زیادی را در سطح شهر یاسوج ایجاد کرد اما فضای مجازی نیز از این بارش ها بی نصیب نماند و از روز گذشته شاهد پست های مختلفی در فضای مجازی بودیم.
کهگیلویه و بویراحمد قبل از پیروزی انقلاب اسلامی حرفی برای گفتن نداشت اما اکنون با مقایسه تصاویر گذشته و امروز به حقیقتی پی می بریم که تنها با معجزه ای به نام انقلاب اسلامی به وقوع پیوسته است.
ایام فاطمیه شروع شده است اما هنوز هم فضای شهری رنگ و بوی این ایام را نمی دهد،رنگ و بوی دهه فجر را نیز نمی دهد که در این میان شهرداری یاسوج عملکرد ضعیفی در فضاسازی شهری از خود نشان داد.
پروانه کاویانی تنها بانوی شهیده دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی است که در مدرسه به شهادت رسید.
سه سال پس از عروج شهید اورنگ؛
همرزمانش همیشه می گفتند که شهید اورنگ در همه چیز یک فرد نمونه بود، در خانه برای ما یک پدر فداکار در ورزش یک ورزشکار با پشتکار بالا، در جبهه یک تاکتیک کار واقعی، این از خصوصیاتی است که بدوت اغماض باید در مورد شهید بیان کرد.

صفحه‌ها