نمایش 1 - 10 از 547
شکوفه نیکمرام و پریسا جهانفکریان دو بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی هستند که به اردوی تیم ملی در رشته وزنه برداری دعوت شده اند.
روستای توریستی کریک دو امامزاده دارد که زینت بخش این روستای زیبا هستند و رودخانه وسط این روستا زیبایی دوچندانی به روستای تاریخی کریک داده است.
#چشم_انتظار_مهر
بانوی یاسوجی که نان آور خانه اش نیز بود، با یک چرخ خیاطی زندگی اش را می چرخاند که با خرابی و از کار افتادن آن، چرخ زندگی اش نیز از چرخش ایستاده است.
هنرمندان و خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان اعلام حضور کردند و از مردم خواستند در این راهیپمایی شرکت کنند.
ضعف دستگاه های نظارت کننده بربازار:
برچسب قیمت که به گونه ای از گران فروشی جلوگیری می کند موضوع مهمی است که برای مغازه داران یاسوجی بی ارزش تلقی می شود و سوء استفاده از قیمت ها را نیز افزایش می دهد.
زنگ نماز که سال گذشته به برنامه هفتگی مدارس اضافه شد متاسفانه در برخی از مدارس استان رعایت نمی شود.
دانش اموزان دختر کهگیلویه و بویراحمدی آنقدر فضای مجازی را امن می دانند که آن را با آلبوم خانوادگی اشتباه گرفته اند و این موضوع زیر سایه خواب آموزش و پرورش و مدارس استان در حال زیاد شدن است.
اندر حکایت دهستان دشتروم و معضل همیشگی آن؛
دوپشته دشت روم محل دفن زباله های شهر یاسوج است اما نکته جالب اینجاست که خود اهالی دشت روم از آن محروم هستند به مصداق ضرب المثل "آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم".
در این گزارش قصد نبش قبر کردن نداریم اما نباید این گونه باشد که با برخی شانتاژها می توان از اصل موضوع غفلت کرد؛ اگر در آینده چنین اتفاقی دوباره تکرا شود نتیجه سهل انگاری و تسامح مدیرانی است که برای امروز یک تصمیم اساسی نگرفته اند.
فضای مجازی در استان کهگیلویه و بویراحمد این روزها در اختیار بانوانی است که سلفی های لباس محلی خودشان را به نمایش بگذارند.

صفحه‌ها