نمایش 1 - 10 از 621
یکی از بخش هایی که در سفر هیئت دولت به استان به لحاظ رسانه ای کمتر مورد توجه قرار گرفت و مورد غفلت واقع شد خبرهای مربوط به معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری بود.
در نبود نظارت یا نظارت‌هایی که کارآمدی چندانی ندارند گرانی ها سر از داروخانه های شهر یاسوج درآورده تا درد گرانی درمان نداشته باشد.
با شیوع گسترده کرونا و بی خیالی مسئولان در اجرای مسئولانه پروتکل های بهداشتی سلامتی مردم در اماکن گردشگری ذبح می شود.
نرخ بیکاری در میان زنان در استان کهگیلویه و بویراحمد بالا است، تعداد مدیران زن در این استان انگشت شمار است اما نکته جالب اینجاست که انتخابات که فرا می رسد کاندیداهای حوزه های مختلف از جمله شورای شهرها و نمایندگان مجلس به صورت جداگانه با بانوان دیدار و وعده های سر خرمن می دهند.
گزارشی از وضعیت معاونت امور بانوان ادارات استان
سکوت امور بانوان در ادارات کهگیلویه و بویراحمد خبر از به کما رفتن این بخش در استان دارد.
پروژه عمرانی نیمه‌تمام، همان جای زخم‌هایی است که برخی مسئولان روی تن اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی بر جای گذاشته‌اند ،دهکده ساحلی یاسوج یکی از پروژه هایی است که در مسیر بی تدبیری مشعل آن روشن نشده خاموش شد.
با وجود ورزشگاه 15 هزار نفری در شهر یاسوج یکی از مشکلاتی که در مرکز استان وجود دارد نبود یک تیم قدرتمند فوتبال است که سالهاست به کابوسی برای جوانان این شهر تبدیل شده تا سرانجام این کمبود ها باعث مرگ تدریجی این ابر سازه در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد شود.
مهرسا دختر یک ساله کهگیلویه و بویراحمدی که از بدو تولد انگشتان دست و پایش به هم چسبیده بودندچشم انتظار خیرین است تا راهی اتاق عمل شود.
گزارش؛
بانوان ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی نشان دادند که با داشتن حجاب هم می توان در دنیا حرف اول را زد و پشت حریفان و بدخواهان که حجاب را محدودیت می دانند بر زمین زدند.
درد را از هر طرف که بنویسی درد است
در روزهایی که کرونا بسیاری از کارگران را خانه نشین کرده است، حکایت کارگر یاسوجی که اسباب و اثاثیه منزلش توسط صاحب خانه به خیابان ریخته شد؛ تلخ تر از هر چیزی است که این روزها شنیده ایم و اکنون نیازمند یاری و کمک ما در ماه رحمت است.

صفحه‌ها