میزبانی عشایر زاگرس نشین از مسافران نوروزی؛
چادرهای سیاهی در ورودی شهر یاسوج برپا شده است که در آنها غذاهای سنتی و سوغات های محلی استان به فروش می رسد.
با وجود شیفت بندی گاهی نیز افرادی هستند که از زیر کار در بروند و یا زمان مقرر در محل کار حاضر نشوند در همین خصوص با حضور در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج وضعیت کشیک های پزشکان را بررسی کردیم.
وقتی یاسوج، پایتخت زباله می شود؛
خبابان های شهر یاسوج قبل از پهن شدن بساط دست فروشان تمیز است اما در اواخر شب به دلیل بی توجهی و ریختن ضایعات توسط دست فروشان بسیار نابسامان است.
بسته های غذایی عیدانه در پاتوق کتاب برای نیازمندان بسته بندی شد.
خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی ناگفته های سال 1396 خود را در چند خط بیان کردند.
همدلی مجمع خیرین سلامت در آخرین روز سال96
اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان و شورای مشارکت بانوان مجمع خیرین سلامت استان با خانواده سه بیمار در یاسوج دیدار کردند.
سال 95 با دو حادثه تلخ یعنی قطار سمنان و پلاسکو پایان یافت اما سال 96 تلخ تر از 95 بود به گونه ای که چهار حادثه تلخ این سال هیچگاه فراموش نمی شود.
متجمع خدماتی رفاهی سرتنگ توتنده غرق در زباله و بوی این زباله هاست.
سال 1396 با همه تلخی ها و شیرینی هایی که داشت در حال تمام شدن است و ایران رنگ و بوی سال جدید گرفته است.
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان با اشاره به اینکه در استان 3 مرکز پیام روز 115 وجود دارد، گفت: متاسفانه 60 درصد از تماس های روزانه با مرکز 115 استان مزاحمت ها و یا تماس هایی است که هیچ نیازی به اعزام آمبولانس ندارد.
زنان برد پهن زیلایی با توید صنایع دستی و دست بافت های خود به رونق اقتصادی و همچنین احیای صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد کمک فراوانی می کنند .
سهل انگاری یک نفر باعث شد زندگی ابولفضل 11 ساله که ممکن بود در آینده یکی از نخبه های این استان باشد نابود شود و امروز به یک کند ذهن و معلول تبدیل شده است.
فرماندار بویراحمد گفت: واحدهایی که در شهرستان مرگ مغزی شده اند را پیگیری و بررسی می کنیم و در جلسات بعد مشکلات انها ار طریق بانک ها حل می شود با توجه به اینکه پرداخت نکردن تسهیلات توسط بانک ها نوعی خود تحریمی است.
با حکم یوسف افشارنیا زهره بهرامی به عنوان مدیر خبر صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
آمارهای قابل تامل قاچاق در کشور نشان می دهد که همان اندازه که برای اقتصاد مقاومتی تلاش می کنیم از طرف دیگر به همان اندازه قاچاق در حال رشد است و این یعنی همه آن تلاش ها در حوزه اقتصاد مقاومتی خنثی می شود.