اگر فضای مجازی و به تاثیر از آن شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، وات ساپ و اینستا را از نوبرانه های تکنولوژی بدانیم به درستی خواهیم دید که حضور این نوع از تکنولوژی در خانواده ها توانسته اند ارتباطات عاطفی میان خانواده ها را کم رنگ کنند.به واقع هم صحبتی، مشاوره و ارتباطات عاطفی از زمانی که تکنولوژی پا به عرصه ی زندگی گذاشت هر روز رنگ باختند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تغییر نام استادیوم 15 هزار نفری یاسوج واکنش نشان داد و گفت اسم این استادیوم قبلا در شورای نامگذاری مشخص شده است.
در اولین دوره لیگ دوچرخه سواری بانوان کهگیلویه وبویراحمد :
مسابقات دوچرخه سواری کوهستان بانوان استان در یاسوج با قهرمانی فاطمه پور کاظمی از یاسوج به پایان رسید.
رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم روستاهای سادات محمودی در قالب کاروان سلامت ویزیت رایگان شدند.
برای تهیه گزارش و اینکه این دولت تا چه اندازه توانسته رضایت مردم را جلب کند و تا چه اندازه انتقاد پذیر بوده است به میان مردم رفتیم که حرف های قابل تاملی مطرح کردند.
مدرس دانشگاه ، فعال فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در کهگیلویه و بویراحمد گفت:صرف هزینه بیت المال برای چنین مجالسی خیانت به دین و ایمان مردم است چرا که بیت المال باید در خدمت دین، و اعتقادات و ارزش های مادی و معنوی آنها و رشد و تعالی فرهنگ اسلام ناب باشد.
بیمارستان امام سجاد یاسوج(ع) که بزرگترین مرکز درمانی دولتی استان است که در مرکر استان واقع شده اما این مرکز درمانی از طرف مردم مورد انتقادها و نارضایتی های بسیاری است.
به مناسبت عید مبعث:
سرپرست انجمن علمى هوافضاى شهرستان بویراحمد از برگزاری جشنواره پرواز بالن آرزوها در پارک مهرورزی یاسوج خبر داد.
نمایشگاه و ایستگاه سنجش سلامت به مناسبت هفته سلامت در یاسوج راه اندازی شد که به هر مراجعه کننده کارت مربوط به سلامت وی داده می شود.
آخرین جلسات تمرین بازیگران فیلم سربازخانه خانم ها توسط کارگردان کهگیلویه و بویراحمدی در حال برگزاری است.
کوه وای بویراحمد در نزدیکی روستای بیدشاهی و 10 کیلومتری یاسوج قرار دارد و در این روزهای دومین ماه بهار سرسبزی زیبایی را به نمایش گذاشته است.
زن 45 ساله دارای عارضه قلبی توسط اورژانس هوایی یاسوج در روستای دره رزی منطقه آجم از توابع دیشموک شهرستان کهگیلویه توسط اورژانس هوایی یاسوج نجات یافت.
شهید لطف الله کرمی، شهید کاووس مدنی و شهید ابراهیم دشتی نیا از جمله شهدایی هستند که در چنین روزی به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
داوود ایزدپناه یکی از عکاسان مطرح استانی و کشوری است که در مسابقات مختلف عکاسی مقام هایی را کسب کرده است وی ذوق و سلیقه زیبایی در عکاسی به خرج می دهد.
رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس جمهور برای بار دوم به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند.