پنجشنبه ای با شهدا:
در پنج شنبه هر هفته شهدایی که تولد و یا شهادتشان با همان روز مصادف شده است را معرفی می کند.
مردم کهگیلویه و بویراحمد در آستانه سال نو به پیشواز نوروز رفته اند وبازار این استان در شهرهای مختلف رنگ و بوی نوروزی به خود گرفته است..
من در یک خانواده ی مستضعف و فقیربزرگ شدم. اعضای خانواده من عبارت بود از دو خواهر و دو برادر خردسال و یک پدر زمین گیر و یک شیر زن به نام مادر.
این روزها اکثرمردم و خانواده دها کوله بار خود را بسته اند و کم کم راهی مناطق تفریحی می شوند تا خاطره های زیبای دیگری به همراه خانواده برای خود ثبت کنند.
حافظ قرآن روشندل گفت:هم نشینی باقرآن، آرامش ویک احساس بسیارخوبی به انسان می دهد و هنگام قرآن خواندن، فرد با خود می اندیشد در آن مکان هیچکس به جز خدا،قرآن وخودش حضورندارد.
پنجشنبه ای باشهدا:
مادر به من درسی آموختی که پای خود را جای پای یاران حسین بن علی (ع) گذارده ام ،چه کشته شوم وچه سالم برگردم برای تو افتخار بزرگی است.
وقتی پا به مناطق جنگی می گذاری چنان شیفته آن جا می شوی که دل کندن برایت سخت می شود.
مدیرعامل سازمان سیما، منظروفضای سبزشهری شهرداری یاسوج گفت : 20 هزار جعبه انواع گل بنفشه برای نخستین باردر نهالستان این سازمان تولید شده است .
عضو شورای اسلامی شهریاسوج از آغاز طرح مشارکت دانش آموزان درتوسعه فضای سبز مدارس این شهر خبر داد .
یک جوان 27ساله یاسوجی طی اقدامی جالب منزل مسکونی را تبدیل به یک گلخانه زیبا کرده است.
این بار به سراغ زنی رفته ام که قصه زندگی اش بسیار تلخ است قصه ای که هر دل سنگی را نرم می کند اسمش رخساره است و بیش از 40 سال سن دارد اسمش زیباست اما زندگی اش به زیبایی اسمش نبود.
جوانان یاسوجی برای زنده نگه داشتن ایام فاطمیه در این شهرتعذیه خوانی را برپا و اقدام به پخش سمنو با رسم خاص کردند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: همایش عشایر و توسعه فرهنگ عمومی در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.