مدیر تأمین مسکن کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:
مدیر تأمین مسکن کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزار و 678 مورد خدمت عمرانی با اعتبار پنج میلیارد و 663 میلیون تومان در 9 ماه سال جاری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد.
شهدای کهگیلویه و بویراحمدی که در دامان پد رو مادر دینی و مذهبی تربیت یافتتند و در چنین روزی یعنی 28 دی ماه شهید شیرین شهادت را نوشیدند.
شهر یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ نمادی از اداب و رسوم مردم استان در میدان ها و بلوارهایش ندارد و تنها صندلی هایی که به آثار باستانی مانند شده اند خود نمایی می کنند.
اقدام قابل تحسین یک کتاب فروشی در یاسوج
کتاب فروشی یاسوج برای کمک به خانواده ای که در فضای مجازی و سایت ها منتشر شده بود اقدام جالبی را انجام داد.
آذر صفایی نیا در جمع زنان دهستان زیلایی اظهار داشت: طرح ارتقای توانمندسازی زنان روستایی در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با هدف اشتغال زایی در دهستان زیلایی اجرا می‌شود.
تیم سحر جمعیت هلال احمر استان که برای ارایه خدمات به کرمانشاه اعزام شده بودند به عنوان تیم برتر در کشور انتخاب و تقدیر شدند.
جلسه شورای فنی با حضور مدیران کل و معاون عمرانی استاندار برگزار شد و در ابتدای این جلسه مصوبات شوراهای فنی در گذشته مورد بررسی قرار گرفت.
مبلغ 400 میلیون تومان از وام اشتغال روستائیان و عشایر به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شده است اما بانوان به ویژه بانوان سرپرست خانواده از این مبلغ چه مقدار سهم دارند.
نماز طلب باران یا همان نماز استسقاء در یاسوج برگزار شد.
رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دبیرخانه دائمی خبر خوب می‌تواند با همفکری فعالان رسانه‌ای، وضعیت و اعتبار گذشته را به رسانه‌ها و مطبوعات بازگرداند.
دکتر متخصصی که طرح خود را در دهدشت گذراند اکنون ناجی خیلی از بیماران استان شده است.
شهر یاسوج پاساژهایی دارد که هنوز گاز کشی نشده اند و پر از وسایل گرم کننده کپسولی و نفتی است که زنگ خطری برای مسئولان است.
بازی های بومی و محلی کهگیلویه و بویراحمددر سایه بازی های راینه ای و مخرب گم شده است هیجان کودکان نیز در تبلت و گوشی خلاصه می شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دغدغه ما برای اجرای طرح های مختلف در بخش ها زراعی استان زمین های کشاورزی است که از بین نروند و ایجاد هر طرحی در استان باید متناسب با نیازهای آن منطقه باشد.
ماجرای تلخ زندگی خانواده ای 6 نفری که وعده غذایی آنها نان خشک گوسفندان همسایه است دل هر انسانی را به درد می آورد .