گزارشی از روستای محروم آبموه وتلنگری به مسولان:
پدر خانواده در یک شب سخت بیمار می شود و به دلیل فاصله ی زیاد و نبود وسیله ی نقلیه متاسفانه در اوایل صبح دار فانی را وداع می گوید.
پسربچه سرگشته‌ای که بعد از طلاق پدر و مادرش، سر از بهزیستی درآورده بود، پس از 7 سال زندگی پرفرازونشیب سرانجام درمیان اشک شوق همگان در دادگاه خانواده تهران به مادرش رسید.
افرادی که تن به ازدواج سفید می‌دهند، دارای اعتماد به نفس پایین، وابسته، مسئولیت گریز، کم مهارت و اغلب فاقد شجاعت اجتماعی هستند.
خرما یکی از پرمصرف ترین خوراکیهایی است که در ماه مبارک رمضان بر سر سفره افطار روزه داران کهگیلویه و بویراحمدی گذاشته میشود.
در روستای زیتون مادری با 6 فرزندش زندگی می کند فرزندانی که گاهی نه شام دارند بخورند و نه ناهار تنها در خاک های کنار خانه شان مشغول بازی هستند که صبح را شب کنند و شب با شکمی گاهی پر و گاهی خالی سر بر بالین بگذارند و بخوابند.
با وجود هشدار کم آبی 500 هکتار از اراضی شهرستان باشت به کشت هندوانه اختصاص یافت.
هشتمین اهدای عضو کهگیلویه و بویراحمد در سال 96/
اعضای بدن بانوی 44ساله از روستای دم مهد دهدشت توسط تیم پیوند اعضای دانشگاههای علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد و شیراز در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج از بدنش جدا و به بیماران نیازمند اهدا شد.
آنچه که امروزه از احوال ازدواج ها بر می آید این است که تنها ازدواج در سنین پایین منجر به طلاق نمی شود بلکه شاهد خیل عظیمی از طلاق ها در سنین بالا آن هم با بهانه های واهی که ناشی از فقر فرهنگی است، هستیم.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: شتاب آسیب‌های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد نگران‌کننده است.
مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت برای مقابله با تشنگی در ایام ماه مبارک رمضان مواد غذایی خاصی را توصیه کرد.
پس از اصلاح قوانین در سال 1392 نه تنها زوجین بدون فرزند و دارای فرزند می‌توانند کودکی را به فرزندخواندگی بگیرند بلکه دختران و زنان بدون شوهر، درصورتی‌که حداقل سی سال سن داشته باشند، منحصراً حق سرپرستی دختران را می‌توانند داشته باشند.
محققان اعلام کردند که ۹۰ درصد کودکان با کمبود مواد مغذی روبرو هستند.
کارشناس ارشد روانشناسی:
یک روانشناس کهگیلویه و بویراحمد گفت: نامزدی فرصتی بسیار ارزشمندی است برای رسیدن شناخت دوطرف به نکات بسیار حیاتی در زندگی مشترک امادگی برای ازدواج از عوامل مهم موققیت درزندگی زناشویی است بنابراین باید قبل از ازدواج دردوران نامزدی چشم ها را خوب بازکنیم.
زیباترین و جدید ترین اس ام اس های تبریک روز پدر را اینجا بخوانید.
اگر در سطح شهر یاسوج کمی راه رفته باشید و به حجاب در سطح شهر و مردان و زنان نگاه کنید می بینید که در مقایسه با سال های گذشته حجاب کمتر شده است اما خیلی از جنایت ها بیشتر شده و همچنان ادامه دارند.