کارشناس ارشد روانشناسی:
یک روانشناس کهگیلویه و بویراحمد گفت: نامزدی فرصتی بسیار ارزشمندی است برای رسیدن شناخت دوطرف به نکات بسیار حیاتی در زندگی مشترک امادگی برای ازدواج از عوامل مهم موققیت درزندگی زناشویی است بنابراین باید قبل از ازدواج دردوران نامزدی چشم ها را خوب بازکنیم.
زیباترین و جدید ترین اس ام اس های تبریک روز پدر را اینجا بخوانید.
اگر در سطح شهر یاسوج کمی راه رفته باشید و به حجاب در سطح شهر و مردان و زنان نگاه کنید می بینید که در مقایسه با سال های گذشته حجاب کمتر شده است اما خیلی از جنایت ها بیشتر شده و همچنان ادامه دارند.
در یک روز که هر کسی به کار خودش مشغول بودو زندگی می کرد بخاری آنها آتش می گیرد دود این اتش به طویله آنها که دیوار به دیوار خانه شان است منتقل می شود و در اثر آن همه گوسفندان که تعدادی از انها متعلق به این خانواده بود خفه و از بین می روند این اتفاق چند دقیقه ای همه زندگی این دو کودک را تحت تاثیر قرار می دهد.
لالایی نخستین پیمان آهنگین میان مادروکودک است ؛رشته ای نامرئی است که ازلب های مادر به گوش کودک کشیده می شود وتاثیر جادویی آن خواب گرم ،ژرف وآرامی است که کودک را فرا می گیرد.
زوجین حتی ابتدایی ترین مهارت های ارتباطی را هم بلد نیستندکه این امر مستلزم آموزش می باشد.
امروزه درجامعه کودکان بی حوصله وپرخاشگری رامی بینیم که والدین از دیدن آن ها رنج می برند وغالبا راه حلی برای حل این مشکل ندارند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی محمدی‌هوشیار، پژوهشگر و کارشناس مسائل فرق و ادیان در میزگردی با محوریت موضوع چرایی و چگونگی عرفان‌های کاذب، بیشترین مخاطبان عرفان نوظهور را قشر زنان خانه‌دار معرفی کرد؛ به این دلیل که مشغله‌ای برای خود ایجاد کنند.
نزدیک به 15سال است که بافت فرش مخصوصا فرشهای ظریف وتابلو فرشهای ریز بافت را آموزش می دهم .
امروزه امر ازدواج مقوله بسیارمهمی است که باید برای این موضوع، پی ریزی حساب شده ای، به عمل آید وباحساسیت بیش تری موردتوجه قرارگیرد.
دخترانه نشست دوستانه ای بین دختران است که هرهفته درپاتوق کتاب برگزارمی شود .
در باطن زن که مظهر اسم جمال الهی است، جلالی قرار دارد که حقیقت و باطن زن در آن مخفی می ماند و از این جهت حقیقت وجود زن در اختفای اسم جلالی قرار می گیرد
حکایت تلخ زندگی زنان در کهگیلویه و بویراحمد/
چند لحظه اول فقط سکوت کردم با همه وجودم فقر و محرومیت این خانواده چهار نفری را حس کردم سکوت در آنجا پر از حرف بود اما از صحبت کردن و بودن در آنجا خجالت کشیدم که چرا نباید مسئولان ما از این خانواده ها اطلاع داشته باشند از مرکز شهر دور نیستند اما مسئولان از آنها خیلی دورند.
خیابان به خیابان شهرستان گچساران باعرض کم درمناطق فرعی ،ترافیک شاهراه اصلی وعدم همگونی مسیرها،دلیل عمده عدم مدیریت بحران ،ازنوع ومدل آتشسوزی خیابان امینی،حادثه ای که تنها دلیل دیررسیدن امداد،خیابانهای کم عرض وبه یکباره ترافیک وکوچه های فرعی بسیارتنگ شهربود.
رئیس انجمن علمی مامایی ایران به دلایل ترس مادران باردار نسبت به زایمان طبیعی به همراه توصیه‌های ارائه کرد و گفت: درد زایمان به عنوان شدیدترین درد تلقی می شود و بسیاری از زنان ما به خاطر ترس از درد زایمان متقاضی سزارین هستند