این مادر جایی برای حمام کردن کودکانش ندارد در سطلی آب گرم می کند و آنها را حمام می کند حمام آنها در چند سطل آب خلاصه می شود نه وان حمامی و نه خبری از دوش حمام است.
گزارش؛
دختر جوان در حالی که روی تخت بیمارستان دراز کشیده بود گفت دکتر گفته که باید هر چه زودتر عمل کنم و هزینه درمانم 5 میلیون تومان می شود اما با این وضعیت 5 میلیون را از کجا بیاورم .
سکینه مادر پنج کودک یتیم است که در وضعیت بسیار بدی زندگی می کرد خانه اش یک چهاردیواری بود که بعد از انتشار گزارشی از وضعیت زندگی این مادر و پنج فرزندش این خانواده صاحب خانه شدند.
اظهار نظر بانوان لنده ای از عفاف و حجاب :
پوشش هموراه باعث مصون ماندن انسان از هرگونه آسیبی است واقعیت جامعه امروزی ما در حوزه حجاب و عفاف و بی توجهی به فرهنگ دینی و آموزه های قرآنی باعث شده که نوعی بی بند وباری در این حوزه صورت گرفته است.
میزگرد عفاف و حجاب در یاسوج برگزار شد:
میزگرد عفاف و حجاب با موضوع جایگاه آن در جامعه و بررسی عوامل تاثیرگذار بر انتخاب حجاب توسط جوانان همچنین دلایل وضع موجود در یاسوج برگزار شد.
استان کهگیلویه‌وبویراحمد با توجه به نسبت جمعیت زنانش در سنین بارداری، بیشترین میزان سقط‌های جنین دارای مجوز را داشته است. سلامت نیوز: آخرین آمارها درباره سقط جنین در ایران
گزارشی از روستای محروم آبموه وتلنگری به مسولان:
پدر خانواده در یک شب سخت بیمار می شود و به دلیل فاصله ی زیاد و نبود وسیله ی نقلیه متاسفانه در اوایل صبح دار فانی را وداع می گوید.
پسربچه سرگشته‌ای که بعد از طلاق پدر و مادرش، سر از بهزیستی درآورده بود، پس از 7 سال زندگی پرفرازونشیب سرانجام درمیان اشک شوق همگان در دادگاه خانواده تهران به مادرش رسید.
افرادی که تن به ازدواج سفید می‌دهند، دارای اعتماد به نفس پایین، وابسته، مسئولیت گریز، کم مهارت و اغلب فاقد شجاعت اجتماعی هستند.
خرما یکی از پرمصرف ترین خوراکیهایی است که در ماه مبارک رمضان بر سر سفره افطار روزه داران کهگیلویه و بویراحمدی گذاشته میشود.
در روستای زیتون مادری با 6 فرزندش زندگی می کند فرزندانی که گاهی نه شام دارند بخورند و نه ناهار تنها در خاک های کنار خانه شان مشغول بازی هستند که صبح را شب کنند و شب با شکمی گاهی پر و گاهی خالی سر بر بالین بگذارند و بخوابند.
با وجود هشدار کم آبی 500 هکتار از اراضی شهرستان باشت به کشت هندوانه اختصاص یافت.
هشتمین اهدای عضو کهگیلویه و بویراحمد در سال 96/
اعضای بدن بانوی 44ساله از روستای دم مهد دهدشت توسط تیم پیوند اعضای دانشگاههای علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد و شیراز در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج از بدنش جدا و به بیماران نیازمند اهدا شد.
آنچه که امروزه از احوال ازدواج ها بر می آید این است که تنها ازدواج در سنین پایین منجر به طلاق نمی شود بلکه شاهد خیل عظیمی از طلاق ها در سنین بالا آن هم با بهانه های واهی که ناشی از فقر فرهنگی است، هستیم.