سالن ورزشی دهدشت به نام شهیده "گلنار امامیان‌پور" نامگذاری شد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: متاسفانه در سیزدهمین روز از مرداد99، دو مورد مرگ ناشی از کووید-19در استان گزارش شده است.
گردآفرین نیکبخت متخصص بیماری های عفونی، رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) شهر یاسوج و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج میهمان برنامه ایستگاه سلامت صبح زاگرس با موضوع ویروس کرونا بود.
گزارش تصویری؛
خیابان های شهر یاسوج امروز مملو از مادرانی بود که فرزندان خود را با عکس سردار دل ها به میدان آوردند.
زوج جوان کهگیلویه و بویراحمدی به همت پایگاه ولایت مصلی شهر یاسوج به خانه زندگی شان رفتند.
اسامی بانوانی که در حوزه های انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد کاندیدای انتخابات مجلس شدند.
در گفت و گویی عنوان شد؛
یک منبع آگاه در وزارت بهداشت گفت: پرونده برخی افراد آلوده به بیماری ایدز در روستای چنارمحمود شهرستان لردگان به دلیل برخی روابط؛ قدیمی است و مدت ها است که تحت کنترل و درمان هستند.
در گفت و گو با بانوی رزمنده کهگیلویه و بویراحمدی مطرح شد
عذرا حسینی بانوی کهگیلویه و بویراحمدی که در سال 62 به جبهه اعزام شد و در قالب تیم امدادی در بیمارستان های مختلف فعالیت می کرد.
بیش از 40 روز از گم شدن محمد مهدی روضانی می گذرد و هنوز هیچ خبری از این کودک سه ساله در دست نیست.
آخرین شب قدر ماه مبارک رمضان نیز تمام شد و باید گفت خوشبخت آن کسی است که از این شب ها استفاده کافی را برده است.
چوب رسانا است و وقتی خیس شود رسانندگی آن چندین برابر می شود بنابراین احتمال خطر در زمان باندگی ها بیشتر می شودو هشداری برای مسئولان است که به فکر چند پایه برق در این منطقه باشند.
این خانواده که در یکی از مناطق شهرستان دنا ساکن هستند هم اکنون در چنین خانه ای زندگی می کنند خانه ای که طبق تصاویر دوامی ندارد و هر لحظه ممکن است که بخشی از آن فرو بریزد.
بسته شدن راه ارتباطی روستای شهرک بسیجیان باعث ایجاد نارضایتی هایی در بین اهالی این منطقه شده است.
زندگی تلخ و شیرین یک زن؛
14 سال است که اهالی شهر پاتاوه در 45 کیلومتری استان کهگیلویه و بویراحمد او را بانوی کارآفرین نمونه می‌شناسند اما اکنون به دلیل بدهی مالی 40 میلیون تومانی در زندان به سر می‌برد که با پرداخت 9 میلیون تومان به آغوش خانواده باز خواهد گشت.
گفتگو با مادر شهید شجاعت عوض زاده؛
حاجه "مریم عوض زاده" بانوی کهگیلویه و بویراحمدی است که 12 دختر و پسر تربیت کرده است که هر کدام دارای سطح علمی بالایی هستند.