جمعی از مدیران کهگیلویه و بویراحمد از جمله استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی صبح امروز با حضور در ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج به ورزش پرداختند.
در جمع خبرنگاران مطرح شد؛
کامروز امینی: هیچ کدام از اجساد با صرف معاینه ظاهری قابل تشخیص نبود شدت صدمات برخی ها کمتر بود و یکسری از هم گسیختگی بیشتری داشتند و هیج کدام با چهره قابل شناسایی نبودند.
عدم جمع آوری به موقع زباله ها در روستاهای این استان به یک مشکل جدی تبدیل شده و چهره ای زشت را برای برخی از روستاها ایجاد کرده است.
برخی از مغازه داران یاسوجی دغدغه تمیزی شهر را نداشته و گاهی مشاهده می شوند زباله های خود را وقت و بی وقت در کنار خیابان و جدول ها رها می کنند که چهره زشتی از پایتخت طبیعت را منعکس می کند.
مهر ماه وعده مسئولان برای افتتاح بیمارستان شهید جلیل یاسوج است اکنون باید ببینیم آیا بازهم خلف وعده می شود یا این بار واقعا افتتاح می شود.
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مناطق محروم روستای سپیدار خدمات درمانی و پزشکی ارائه شد.
فرماندار بویراحمد خبر داد:
کناری به تصفیه خانه و بیمارستان بزرگ یاسوج اشاره کرد و گفت: طرحهای مختلف کشاورزی و صنعتی در شهرستان در حال ساخت است برای هفته دولت بیش از ۷۰ طرح در شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود، باید به سمتی برویم که مردم راضی باشند.
راننده های دانشگاه علوم پزشکی نسبت به عدم پرداخت حقوق چهار ماه گذشته خود اعتراض داشتند که طبق گفته معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تنها حقوق خرداد ماه آنها پرداخت نشده است.
مسابقه نقاشی به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب در پارک مهرورزی یاسوج برگزار شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجمع خیرین سلامت از سال 89 در استان آغاز به کار کرده است در طی این مدت بالغ بر 20 میلیارد تومان از کمک های مردمی در این بخش جذب شده و در بخش سلامت استان هزینه شده است.
همانطور که میدانید که از مهمترین شرایط فعالیت های اجتماعی سالم برای زن مسلمان رعایت حدود او با نامحرم است.از این رو چند نکته ی مهم را دراین باره بیان میکنیم:
گلایه شهروندان از وضعیت نمازخانه های بیمارستان امام سجاد یاسوج؛
رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج:شهروندان از نماز خانه برای خوردن غذا و محل استراحت استفاده می کنند و گاهی نیز در آن می خوابند و نظافت آن مکان را نیز رعایت نمی کنند،در حالی که قبل از عید موکت همه نمازخانه ها تعویض شد اما اکنون وضعیت آن را ببینید.
قیمت لبنیات در چند روز گذشته به صورت چراغ خاموش افزایش داشته است.
اندر حکایت های پایتخت طبیعت ایران
سطل های زباله فلزی و بزرگی که در برخی از نقاط شهر یاسوج قرار دارند نه تنها به پاکیزه بودن شهر کمک نکرده اند بلکه خود به یک معضل تبدیل شده اند.
آزمونی که به فراموشی سپرده شد؛
آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی استان که با 3 هزار شرکت کننده نیمه تمام رها شد گویا اکنون به فراموشی سپرده شده است در حالی که از محل ثبت نام این آزمون، بیش از یک میلیارد ریال به حساب این دانشگاه پرداخت شده است.