سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد در بهمن ماه سال جاری میزبان تیم جراحی پلاستیک خواهد بود.
تخصصی ترین تیم جراحی پلاستیک مناطق محروم جهان با سرپرستی پروفسور عبدالـجلیل کلانتـرهرمزی در ماه اینده به استان سفر می کنند.
کلنیک شهید مفتح یاسوج همچون بیمارستان امام سجاد و بیمارستان شهید بهشتی این شهر در محاصره تاکسی ها است.
مردم موشمی وسطی زیلایی این روزها سوز و سرمای زمستان را در کنار بی توجهی مسئولان تحمل می کنند هیچکس صدای لرزان مردم زیلایی را نمی شنود.
سفید پوشان کهگیلویه و بویراحمدی که از اولین روز زلزله در غرب کشور به سرپل ذهاب رفتند همچنان در حال خدمات رسانی به مردم زلزله زده هستند.
موسسه خیریه "محکم" یکی از موسسات خیریه در سطح استان است که در بخش بهداشت و سلامت فعالیت دارد و هدفش درمان کودکان دارای ناهنجاری های مادرزادی است.
بی نظمی و ترافیک جلوی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج و ایجاد مزاحمت برای آمبولانس های اورژانس 115 برای ورود به بیمارستان شهید بهشتی و امام سجاد (ع) یاسوج از جمله موضوعاتی است که با واکنش های متفاوت مسئولان کهگیلویه و بویراحمد مواجه شده است.
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتوبوس آمبولانس 9 تخت دارد که همزمان می توان 9 بیمار را به بیمارستان انتقال داد و وسایل مورد نیاز در مواقع بحران نیز در این اتوبوس آمبولانس وجود دارد.
سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان و رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) از روند ساخت پروژه همراه سرای بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج بازدید کردند.
طرح تحول سلامت در کهگیلویه و بویراحمد با سوالات زیادی همراه است از جمله وضعیت نیروهای شرکتی و آگهی جذب نیرو در این طرح که قرار بود چاپ شود اما تا کنون عملیاتی نشده است.
تاسف بار آنجا که دقیقا جداول جلوی درمانگاه بهداشت و درمان روستای اسفندان حال و روز خوشی نداشت.
اکنون برای به دست آوردن این ثواب نیازی به حفر چاه نیست بلکه به صورت ساده تر کافی است یک دستگاه آب سرد کن خریداری و در مکان های عرصه سلامت مردم قرار دهید تا افراد تشنه سیراب شوند.
در نشست با خیرین سلامت استان عنوان شد:
شورای مشارکت های زنان مجمع خیرین سلامت استان در راستای پیشبرد اهداف و کمک بیشتر به حوزه سلامت با رییس مرکز بهداشت استان دیدار کردند و اهداف مجمع خیرین و وضعیت سلامت استان بحث شد.
مرکز نازایی بیمارستان امام سجاد یاسوج با حضور نماینده بویراحمد و دنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، فرماندار بویراحمد و معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.
نزدیک به فصل ورود گرشگران به کهگیلویه و بویراحمد هستیم اما ورودی برخی از شهر های این استان نگران کننده است.