نزدیک به فصل ورود گرشگران به کهگیلویه و بویراحمد هستیم اما ورودی برخی از شهر های این استان نگران کننده است.
فوق‌تخصص جراحی غدد و سرطان دانشگاه جانز هاپکینز درباره درد سینه و توصیه‌هایی که باید زنان رعایت کنند، توضیحاتی ارائه کرد.
دو جاده ورودی بیمارستان امام سجاد یاسوج و شهید بهشتی برای این به شهر معظل بزرگی تبدیل شده است به گونه ای که حل این مشکل دچار کوتاهی هایی شده است و تا زمانی که یک نفر در ترافیک این جاده ها به ویژه جاده دسترسی بیمارستان امام سجاد جانش را در آمبولانس از دست ندهد هیچ مسئولی این موضوع را به صورت جدی پیگیری نمی کند.
آسانسور بیمارستان امام سجاد یکی از مشکلات جدی این بیمارستان است که می توان گفت بیش از یک سال از خرابی آن می گذرد و همچنان مسئولان برای تعمیر و راه اندازی آن بهانه های زیادی می آورند که دیگر حوصله مردم نیز سر رفته است.
تنها راه سود دهی بخش‌های دیالیز برای بخش خصوصی مستلزم کاهش هزینه‌هایی نظیر کاهش پرسنل، هزینه‌های جاری و خدماتی است و در نهایت تعویض وسایل مصرفی خوب دیالیز با تجهیزات نامرغوب است.
تشخیص بیماری آنها خیلی سخت نبود چرا که با دیدن اندام نحیف و صورتشان متوجه شدم که هر سه آنها دچار بیماری تالاسمی هستند.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به ضررهای حذف وعده سحری از سوی روزه داران گفت: نخوردن وعده سحری سبب افزایش خطر ابتلای روزه داران به کبد چرب می شود و به همین دلیل توصیه می شود این وعده غذایی حذف نشود.
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از دو زایمان موفق در بالگرد و آمبولانس اورژانس 115 یاسوج خبر داد.
از ابتدای سال جاری صورت گرفت؛
مسئول پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون 8 مرگ مغزی در استان رخ داده است که از این تعداد اعضای 6 نفر اهدا شد.
رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم روستاهای سادات محمودی در قالب کاروان سلامت ویزیت رایگان شدند.
بیمارستان امام سجاد یاسوج(ع) که بزرگترین مرکز درمانی دولتی استان است که در مرکر استان واقع شده اما این مرکز درمانی از طرف مردم مورد انتقادها و نارضایتی های بسیاری است.
اخیرا در بعضی از سایت های محلی خبری با عنوان مرگ نوزاد در بیمارستان شهدای گمنام به دلیل کمبود نیروی متخصص و تجهیزات پزشکی منتشر شده است لذا این بیمارستان ضمن تسلیت و همدردی با خانواده نوزاد موارد مطرح شده را تکذیب و جهت روشن شدن اذهان عمومی موارد زیر را اعلام می دارد.
به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشک:
23 فروردین ماه به نام روز دندانپزشکی نامگذاری شده است در همین خصوص گفت و گوی خواندنی با یکی از متخصصان دندانپزشکی در یاسوج داشتیم که در زیر می خوانید.
به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشک:
23 فروردین ماه به نام روز دندانپزشکی نامگذاری شده است در همین خصوص گفت و گوی خواندنی با یکی از متخصصان دندانپزشکی در یاسوج داشتیم که در زیر می خوانید.
پرستاران ضمن ارائه خدمات صادقانه به مجروحین باشرکت فعال در حرکتهای مردمی بر علیه رژیم دربه ثمرر رسیدن انقلاب در بهمن ماه هزاروسیصدوپنجاه وهفت سهم بسزایی داشته اند.