به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مناطق محروم روستای سپیدار خدمات درمانی و پزشکی ارائه شد.
فرماندار بویراحمد خبر داد:
کناری به تصفیه خانه و بیمارستان بزرگ یاسوج اشاره کرد و گفت: طرحهای مختلف کشاورزی و صنعتی در شهرستان در حال ساخت است برای هفته دولت بیش از ۷۰ طرح در شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود، باید به سمتی برویم که مردم راضی باشند.
راننده های دانشگاه علوم پزشکی نسبت به عدم پرداخت حقوق چهار ماه گذشته خود اعتراض داشتند که طبق گفته معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تنها حقوق خرداد ماه آنها پرداخت نشده است.
مسابقه نقاشی به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب در پارک مهرورزی یاسوج برگزار شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجمع خیرین سلامت از سال 89 در استان آغاز به کار کرده است در طی این مدت بالغ بر 20 میلیارد تومان از کمک های مردمی در این بخش جذب شده و در بخش سلامت استان هزینه شده است.
همانطور که میدانید که از مهمترین شرایط فعالیت های اجتماعی سالم برای زن مسلمان رعایت حدود او با نامحرم است.از این رو چند نکته ی مهم را دراین باره بیان میکنیم:
گلایه شهروندان از وضعیت نمازخانه های بیمارستان امام سجاد یاسوج؛
رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج:شهروندان از نماز خانه برای خوردن غذا و محل استراحت استفاده می کنند و گاهی نیز در آن می خوابند و نظافت آن مکان را نیز رعایت نمی کنند،در حالی که قبل از عید موکت همه نمازخانه ها تعویض شد اما اکنون وضعیت آن را ببینید.
قیمت لبنیات در چند روز گذشته به صورت چراغ خاموش افزایش داشته است.
اندر حکایت های پایتخت طبیعت ایران
سطل های زباله فلزی و بزرگی که در برخی از نقاط شهر یاسوج قرار دارند نه تنها به پاکیزه بودن شهر کمک نکرده اند بلکه خود به یک معضل تبدیل شده اند.
آزمونی که به فراموشی سپرده شد؛
آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی استان که با 3 هزار شرکت کننده نیمه تمام رها شد گویا اکنون به فراموشی سپرده شده است در حالی که از محل ثبت نام این آزمون، بیش از یک میلیارد ریال به حساب این دانشگاه پرداخت شده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت:با توجه به اینکه بیماری سل یک بیماری باز پدید است اکنون 24 بیمار مبتلا به سل در استان وجود دارد که مراحل درمان را طی می کنند.
با وجود شیفت بندی گاهی نیز افرادی هستند که از زیر کار در بروند و یا زمان مقرر در محل کار حاضر نشوند در همین خصوص با حضور در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج وضعیت کشیک های پزشکان را بررسی کردیم.
مسئولان به گوش باشید؛
وضعیت سرویس های بهداشتی شهر یاسوج که مرکز پایتخت طبیعت ایران را یدک می کشد در آستانه تعطیلات نوروزی تاسف بار است.
خانواده ای که پدرشان بیش از یک سال است در کماست دخترانی که بر بالین پدر بغض می کنند و خواهش می کنند که چشمانت را باز کن داستان زندگی خانواده ای در کهگیلویه و بویراحمد است.
به یاد زنان شهیده استان
زنان این استان به یاد سه زن شهیده استان با بر پا کردن سفره کریمانه اهل بیت در یاسوج نان محلی را پخت می کنند و با این جمله که بهای هر قرص نان یک صلوات در اختیار مردم قرار می دهند.