فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی عوامل نزاع روز گذشته در شهر یاسوج خبر داد و تاکید کرد : برخورد قاطع پلیس و دستگاه قضا در انتظار این افراد است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: متاسفانه در سیزدهمین روز از مرداد99، دو مورد مرگ ناشی از کووید-19در استان گزارش شده است.
تازه ترین خبرها از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد؛
سپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از ثبت پنجاه و سومین قربانی کرونا در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و معاون بهداشتی دانشگاه نیز از در پیش بودن هفته های مرگبار کرونایی در استان خبر داد.
گردافرین نیکبخت در خصوص دلایل مسمومیت 5 نفر از اعضای یک خانواده در یاسوج توضیح داد و آن را مسمومیت غذایی دانست.
گردآفرین نیکبخت متخصص بیماری های عفونی، رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) شهر یاسوج و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج میهمان برنامه ایستگاه سلامت صبح زاگرس با موضوع ویروس کرونا بود.
دستگاه رادیوتراپی از تجهیزات مورد نیاز در بیمارستان های استان است که متاسفانه کهگیلویه و بویراحمد از این نعمت بی بهره است و بیماران سرطانی که در استان هستند علاوه بر دغدغه ای که برای زنده ماندن دارند باید دغدغه نبود دستگاه رادیوتراپی را هم داشته باشند.
در گفت و گویی عنوان شد؛
یک منبع آگاه در وزارت بهداشت گفت: پرونده برخی افراد آلوده به بیماری ایدز در روستای چنارمحمود شهرستان لردگان به دلیل برخی روابط؛ قدیمی است و مدت ها است که تحت کنترل و درمان هستند.
در گفت و گو با بانوی رزمنده کهگیلویه و بویراحمدی مطرح شد
عذرا حسینی بانوی کهگیلویه و بویراحمدی که در سال 62 به جبهه اعزام شد و در قالب تیم امدادی در بیمارستان های مختلف فعالیت می کرد.
در اولین ایستگاه سلامت مطرح شد:
در اولین قسمت از این برنامه که به همت پایگاه خبری صبح زاگرس و با دعوت از پزشکان مجرب استان صورت گرفته است در خدمت دکتر کیان دهرابپور با موضوع بیماری های قلبی عروقی و فشارخون بودیم که پاسخگوی سئوالات مخاطبان بوده است.
صبح امروز مراسم افتتاحیه زایشگاه بیمارستان امام سجاد یاسوج با حضور استاندار، نماینده بویراحمد و دنا، معاون هماهنگ کننده سپاه فتح و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.
در گفتگو با سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) مطرح شد:
سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) گفت: معاینات غربالگری رتینوپاتی نوزادان برای اولین بار در استان در بیمارستان امام سجاد (ع) انجام می شود.
نمایشگاه گل و گیاه از 20 آبان ماه در مصلی امام خمینی (ره) شهر یاسوج در حال برگزاری است.
جمعی از مدیران کهگیلویه و بویراحمد از جمله استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی صبح امروز با حضور در ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج به ورزش پرداختند.
در جمع خبرنگاران مطرح شد؛
کامروز امینی: هیچ کدام از اجساد با صرف معاینه ظاهری قابل تشخیص نبود شدت صدمات برخی ها کمتر بود و یکسری از هم گسیختگی بیشتری داشتند و هیج کدام با چهره قابل شناسایی نبودند.
عدم جمع آوری به موقع زباله ها در روستاهای این استان به یک مشکل جدی تبدیل شده و چهره ای زشت را برای برخی از روستاها ایجاد کرده است.