با وجود شیفت بندی گاهی نیز افرادی هستند که از زیر کار در بروند و یا زمان مقرر در محل کار حاضر نشوند در همین خصوص با حضور در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج وضعیت کشیک های پزشکان را بررسی کردیم.
مسئولان به گوش باشید؛
وضعیت سرویس های بهداشتی شهر یاسوج که مرکز پایتخت طبیعت ایران را یدک می کشد در آستانه تعطیلات نوروزی تاسف بار است.
خانواده ای که پدرشان بیش از یک سال است در کماست دخترانی که بر بالین پدر بغض می کنند و خواهش می کنند که چشمانت را باز کن داستان زندگی خانواده ای در کهگیلویه و بویراحمد است.
به یاد زنان شهیده استان
زنان این استان به یاد سه زن شهیده استان با بر پا کردن سفره کریمانه اهل بیت در یاسوج نان محلی را پخت می کنند و با این جمله که بهای هر قرص نان یک صلوات در اختیار مردم قرار می دهند.
کموبد تخت مشکلی است که در بیمارستان های استان کهگیلویه و بویراحمد همچنان وجود دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در آیین تجلیل از پرستاران نمونه، از افتتاح سه بیمارستان استان تا یک سال آینده و همچنین افزایش دو برابری ظرفیت تخت های بیمارستانی خبر داد.
صبح امروز ششم بهمن ماه همایش پیاده روی ویژه بانوان با حضور شهردار و مدیرعامل آتش نشانی یاسوج از امامزاده عبدالله این شهر تا آبشار برگزار شد.
پرستار نمونه کهگیلویه و بویراحمدی که تلخ ترین خاطراتش از زلزله رودبار است و پرستار شدنشن یک اتفاق بود.
رئیس اداره آموزش و پرروش بهمئی با اشاره به میزان غلظت بالای آلاینده های هوا بر اثر ورود ریزگرد به شهرستان، کلیه مدارس شهرستان را تعطیل اعلام کرد.
سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد در بهمن ماه سال جاری میزبان تیم جراحی پلاستیک خواهد بود.
تخصصی ترین تیم جراحی پلاستیک مناطق محروم جهان با سرپرستی پروفسور عبدالـجلیل کلانتـرهرمزی در ماه اینده به استان سفر می کنند.
کلنیک شهید مفتح یاسوج همچون بیمارستان امام سجاد و بیمارستان شهید بهشتی این شهر در محاصره تاکسی ها است.
مردم موشمی وسطی زیلایی این روزها سوز و سرمای زمستان را در کنار بی توجهی مسئولان تحمل می کنند هیچکس صدای لرزان مردم زیلایی را نمی شنود.
سفید پوشان کهگیلویه و بویراحمدی که از اولین روز زلزله در غرب کشور به سرپل ذهاب رفتند همچنان در حال خدمات رسانی به مردم زلزله زده هستند.
موسسه خیریه "محکم" یکی از موسسات خیریه در سطح استان است که در بخش بهداشت و سلامت فعالیت دارد و هدفش درمان کودکان دارای ناهنجاری های مادرزادی است.