صبح امروز مراسم افتتاحیه زایشگاه بیمارستان امام سجاد یاسوج با حضور استاندار، نماینده بویراحمد و دنا، معاون هماهنگ کننده سپاه فتح و جمعی دیگر از مسئولین برگزار شد.
در گفتگو با سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) مطرح شد:
سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) گفت: معاینات غربالگری رتینوپاتی نوزادان برای اولین بار در استان در بیمارستان امام سجاد (ع) انجام می شود.
نمایشگاه گل و گیاه از 20 آبان ماه در مصلی امام خمینی (ره) شهر یاسوج در حال برگزاری است.
جمعی از مدیران کهگیلویه و بویراحمد از جمله استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی صبح امروز با حضور در ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج به ورزش پرداختند.
در جمع خبرنگاران مطرح شد؛
کامروز امینی: هیچ کدام از اجساد با صرف معاینه ظاهری قابل تشخیص نبود شدت صدمات برخی ها کمتر بود و یکسری از هم گسیختگی بیشتری داشتند و هیج کدام با چهره قابل شناسایی نبودند.
عدم جمع آوری به موقع زباله ها در روستاهای این استان به یک مشکل جدی تبدیل شده و چهره ای زشت را برای برخی از روستاها ایجاد کرده است.
برخی از مغازه داران یاسوجی دغدغه تمیزی شهر را نداشته و گاهی مشاهده می شوند زباله های خود را وقت و بی وقت در کنار خیابان و جدول ها رها می کنند که چهره زشتی از پایتخت طبیعت را منعکس می کند.
مهر ماه وعده مسئولان برای افتتاح بیمارستان شهید جلیل یاسوج است اکنون باید ببینیم آیا بازهم خلف وعده می شود یا این بار واقعا افتتاح می شود.
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مناطق محروم روستای سپیدار خدمات درمانی و پزشکی ارائه شد.
فرماندار بویراحمد خبر داد:
کناری به تصفیه خانه و بیمارستان بزرگ یاسوج اشاره کرد و گفت: طرحهای مختلف کشاورزی و صنعتی در شهرستان در حال ساخت است برای هفته دولت بیش از ۷۰ طرح در شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود، باید به سمتی برویم که مردم راضی باشند.
راننده های دانشگاه علوم پزشکی نسبت به عدم پرداخت حقوق چهار ماه گذشته خود اعتراض داشتند که طبق گفته معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تنها حقوق خرداد ماه آنها پرداخت نشده است.
مسابقه نقاشی به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب در پارک مهرورزی یاسوج برگزار شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجمع خیرین سلامت از سال 89 در استان آغاز به کار کرده است در طی این مدت بالغ بر 20 میلیارد تومان از کمک های مردمی در این بخش جذب شده و در بخش سلامت استان هزینه شده است.
همانطور که میدانید که از مهمترین شرایط فعالیت های اجتماعی سالم برای زن مسلمان رعایت حدود او با نامحرم است.از این رو چند نکته ی مهم را دراین باره بیان میکنیم:
گلایه شهروندان از وضعیت نمازخانه های بیمارستان امام سجاد یاسوج؛
رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج:شهروندان از نماز خانه برای خوردن غذا و محل استراحت استفاده می کنند و گاهی نیز در آن می خوابند و نظافت آن مکان را نیز رعایت نمی کنند،در حالی که قبل از عید موکت همه نمازخانه ها تعویض شد اما اکنون وضعیت آن را ببینید.